Już nie przy dworcu PKP, ale w samym centrum Szczecina! Salon firmowy PartyDeco przeniesiono właśnie z lokalu przy ul. Kolumba do 100-metrowej, nowoczesnej przestrzeni przy pl. Rodła 8-11. To miejsce, w którym można nabyć wszystko, co potrzebne do przygotowania wyjątkowej oprawy imprezy. Poza flagowymi balonami znany w całej Europie szczeciński producent oferuje ponad 4,5 tys. indeksów (a Dział Projektowy wciąż kreuje nowe) na dosłownie każdą okazję – urodziny, wesela, chrzciny, komunie, pępkowe, walentynki, Halloween i wiele innych.

Firma PartyDeco swoimi dekoracjami uratowała niejedną imprezę

– Pamiętam, jak kiedyś przyszła do nas zrozpaczona klientka, która za dwa dni miała wesele, a obsługa sali nie wywiązała się z przygotowania ścianki za parą młodą i wielu innych dekoracji. Na szczęście nawet w tak krótkim czasie udało się zaprojektować piękną oprawę artystyczną i dostarczyć ją do lokalu – opowiada Karolina Bedorf, kierownik salonu PartyDeco. – Niemal każdego miesiąca zdarza nam się w ten sposób ratować różne imprezy z mniejszych lub większych tarapatów, zawsze staramy się pomóc wiedzą, możliwością personalizacji i przede wszystkim bogatym asortymentem – dodaje.

Wszystko zaczęło się w 1995 roku

Pierwszych klientów PartyDeco zdobywało w latach dziewięćdziesiątych, zatrudniając zaledwie 2 pracowników i handlując balonami na Jasnych Błoniach. Biznes doskonale się przyjął i już niedługo firma zaczęła sprzedawać hurtowo na całą Polskę. Po blisko 30 latach działalności, magazyny i biura to łącznie 16 000 metrów kwadratowych, zatrudnienie utrzymuje się na poziomie 200 osób, a szczeciński producent jest już doskonale znany w całej Europie, jak i na świecie. Salon firmowy, który do tej pory mieścił się w niewielkim lokalu przy ul. Kolumba 1, właśnie przeniesiono do dużej, świeżo zaprojektowanej przestrzeni w samym centrum miasta, przy pl. Rodła 8-11.

„Nasze produkty to nie są jednorazówki. Dbamy o to, aby każda dekoracja była jak najbardziej eko”

Do sklepu warto zawitać między innymi po to, aby poznać produkty z tzw. bieżącej okazji – obecnie są to dekoracje na wieczory panieńskie i wesela. Główną specjalnością PartyDeco pozostają balony, ale również godne uwagi są kolekcje dziecięce.

– Nasz Dział Projektowy stara się, aby każdy produkt był zgodny z duchem ochrony środowiska. Przykładowo, nasze piniaty nie mają dołączonego kijka, ale ich zawartość wysypuje się po pociągnięciu sznurka. Później taka piniata w niezmienionym kształcie może śmiało stać się dekoracją dziecięcego pokoju – mówi Karolina Bedorf. – W dekoracjach takich jak pudełka lub słomki nie używamy kleju, projektując je w taki sposób, aby można było je wygodnie poskładać. Z wielu produktów, dzięki pomysłowemu projektowaniu, udało się wyeliminować plastik. Również przy balonach zachęcamy, aby używać ich wielorazowo. Jeśli ktoś potrzebuje, może przyjść do naszego sklepu i napełnić taki balon helem – tłumaczy.

Dostawa taksówką wprost na imprezę? Tak, to możliwe!

– Zawsze wychodzimy naprzeciw naszym klientom i staramy się to robić na różne sposoby. Jednym z pomysłów jest dostarczanie dekoracji taksówką, wprost do domu lub lokalu. Zainteresowany dzwoni, składa zamówienie i opłaca całość BLIK-iem, a my z kolei organizujemy taksówkę i dbamy o to, aby wszystkie dekoracje w nienaruszonym stanie dotarły pod wskazany adres – mówi Karolina Bedorf.

W przypadku większych zamówień można również umówić się na odbiór produktów bezpośrednio przy bramie magazynu głównego PartyDeco, który znajduje się przy ulicy Kablowej 1. „Jeśli czegoś nam brakuje, to wystarczy nam opowiedzieć o swojej potrzebie. Nasz dział rozwoju oferty wdraża najciekawsze pomysły naszych klientów”.

Wiele z produktów może też być spersjonalizowanych specjalnie dla klienta. Szarfy, balony, tabliczki – każdy z tych produktów może zawierać indywidualny napis, a swoje zapotrzebowanie wystarczy zgłosić zaledwie dzień przed planowanym odbiorem. Odpowiednio wyposażone stanowiska artystyczne znajdują się w salonie firmowym, na miejscu można zapoznać się ze wszystkimi możliwościami zdobienia.

Sklep PartyDeco można odwiedzać w dni powszednie od 10.00 do 18.00, a w soboty od 9:00 do 16:00. Obsługa jest też pod telefonem +48 695 856 845, warto zadzwonić w razie chęci dokonania rezerwacji, umówienia czasu odbioru lub potrzeby uzyskania porady. Zapraszamy!

https://partydeco.pl/