koncerty spotkania inne

Słowianin to Wy! Impreza na ul. Korzeniowskiego

foto: fragment plakatu promującego wydarzenie

Gdzie?
ul. Korzeniowskiego przed DK Słowianin
Kiedy?
Niedziela, 30.09.2018
O której godzinie?
15:00
Do kiedy?
Niedziela, 30.09.2018
Do której godziny?
20:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Zapraszamy Was 30 września przed Słowianin, na zamkniętą z tej okazji ulicę Korzeniowskiego, gdzie w godzinach 15:00-20:00 wydarzy się dużo dobrych rzeczy.

Słowianin to Wy!

W 2019 roku Dom Kultury Słowianin obchodzić będzie okrągły jubileusz 50-ciu lat istnienia. Chcemy dobrze przygotować się do świętowania tak długiej obecności na kulturalnej mapie Szczecina i chcemy świętować Ją z Wami. Pół wieku Słowianina to pół wieku Waszych historii, przeżyć, energii - Słowianin to Wy. Spotykamy się z Wami regularnie podczas rozmaitych zajęć, uroczystości, plenerów, wystaw i występów. Niezaprzeczalnie najliczniej odwiedzacie nas na koncertach.

Wierzymy, że macie mnóstwo wspomnień związanych ze Słowianinem: radosnych i smutnych, lepszych i gorszych. Chcielibyśmy spotkać się z Wami, porozmawiać i powspominać. Będą z nami „latające kamery”, które stworzą dokument filmowy.

Zapraszamy Was 30 września przed Słowianin, na zamkniętą z tej okazji ulicę Korzeniowskiego, gdzie w godzinach 15:00-20:00 wydarzy się dużo dobrych rzeczy. Wypijemy razem kawę, potańczymy w dancingowych klimatach, obejrzymy występy: formacji tanecznej ARABESKA pod kierownictwem Anny Mospinek oraz zespołu Celtic Dream ze Szkoła Tańca Irlandzkiego Irish Rhythms Szczecin, będziemy mogli wziąć udział w zajęciach jogi i tai chi, nie zabraknie też „strefy dla dzieci”, a nade wszystko koncertów.

Zagrają dla nas zaprzyjaźnione zespoły: Ręczno-Nożna Kapela Przydrożna, Kapitan Stereo, AFTER BLUES, Stary Szmugler. Będzie co zjeść i co wypić.

Zanim wpadniecie na Korzeniowskiego, możecie już teraz przysyłać do nas swoje wspomnienia na adres: DK "Słowianin”, ul. Korzeniowskiego7, 70-211 Szczecin, oraz email: program@slowianin.org Wszystkie wspomnienia postaramy się opublikować w suplemencie do rocznicowej książki, której wydanie planujemy w przyszłym roku. Jednak już teraz będziemy udostępniać je na naszej stronie facebookowej, internetowej i być może w którejś ze szczecińskich gazet. Na autorów wspomnień czekają nagrody.

Więcej na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2149865511942541/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję