Nietuzinkowego, bo również nietuzinkowy jest lokal, który właściciel obiektu zdecydował przeznaczyć pod działalność gastronomiczną. Pełne przeszklenie zewnętrznej ściany lokalu, przeszklony dach oraz pokaźna antresola gwarantują szerokie możliwości niepowtarzalnej aranżacji wnętrza oraz niewątpliwe wyróżnienie się lokalu na szczecińskim rynku usług gastronomicznych. Dostęp do lokalu zapewniony jest bezpośrednio z patio przed budynkiem, które przyszły użytkownik lokalu będzie mógł przeznaczyć na „letni ogródek”. W zamyśle właściciela obiektu przyszły najemca stworzy bowiem nie tylko niepowtarzalny lokal gastronomiczny, ale przede wszystkim wyjątkowe miejsce spotkań, które zasłynie wśród mieszkańców Szczecina (i nie tylko) zarówno smacznym menu, jak i wyjątkową atmosferą, a letni ogródek będzie dodatkowo przyjazną i popularną strefą relaksu w sercu miasta.

W realizacji tych planów właściciel nie pozostawi przyszłego najemcy bez wsparcia, nie tylko na etapie organizacyjnym, ale również po rozpoczęciu działalności. Silver Office zapewnia wsparcie projektowe przy adaptacji lokalu do potrzeb przyszłego najemcy oraz partnerstwo we wszelkich działaniach mających na celu otwarcie i dalszy rozwój działalności. Obecnie w obiekcie Silver Office pracuje ponad pół tysiąca osób, a drugie tyle codziennie odwiedza biurowiec. Zróżnicowane branże, w których najemcy obiektu prowadzą swoje działalności (m.in. kancelarie prawne, podatkowe, usługi kosmetyczne, szkoła tańca, studio fotograficzne) zapewniają równie zróżnicowane, a przede wszystkim duże grono potencjalnych gości gastronomii. Już obecnie więc właściciel obiektu zapewnia przyszłemu szefowi kuchni „ręce pełne roboty”, a wyniesienie dobrej opinii o ofercie kulinarnej lokalu i jego niepowtarzalnym klimacie poza mury Silver Office to tylko kwestia czasu.

Nie bez znaczenia dla powodzenia realizacji w/w planów pozostaje również dynamika działań twórcy Silver Office. Właściciel obiektu w przeciągu zaledwie kilku miesięcy zamienił opustoszały biurowiec w tętniącą życiem, nowoczesną przestrzeń biurowo-usługową. Najbliższe plany modernizacyjne obiektu obejmują wymianę elewacji budynku głównego, a w trakcie realizacji jest już aktualnie przekształcenie części powierzchni obiektu w kompaktowe lokale biurowe, które zapewnią napływ kolejnych najemców. Po przyszłym właścicielu gastronomii twórcy Silver Office oczekują równie dużej determinacji, otwartości i nastawienia na szybki rozwój i wysoki poziom świadczonych usług. Oferta skierowana jest do podmiotów z doświadczeniem w branży gastronomicznej, które będzie sprzyjało sprawnemu osiągnięciu oczekiwanego efektu, czyli stworzeniu nietuzinkowej restauracji ze smaczną ofertą. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w organizacji konferencji i eventów. Dwie sale konferencyjne z bezpośrednim dostępem z przyszłego lokalu gastronomicznego pozwolą bowiem na osiągnięcie niesamowitego efektu synergii.

Właściciel Silver Office przewidział elastyczne i zróżnicowane formy współpracy, sprzyjające możliwie jak najbardziej dynamicznemu rozwojowi inwestycji, przy minimalnym ryzyku, a jednocześnie jest otwarty na wszelkie ciekawe pomysły przyszłego restauratora.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się już dzisiaj z kierownikiem obiektu telefonicznie (pod numerem telefonu: 786 614 079) lub mailowo pod adresem: biuro@silveroffice.pl i umów się na spotkanie, podczas którego obejrzysz lokal na żywo, uzyskasz informacje o szczegółach współpracy oraz złożysz swoją ofertę. Zamknięcie kompletowania ofert Silver Office zaplanował na 1 kwietnia 2024 r.