koncerty

SeaFall, Bloodisle, Faith Lost

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 21.06.2019
O której godzinie?
20:00
Opis wydarzenia
Zespoły SeaFall, Bloodisle, Faith Lost zagrają 21 czerwca w Jambarze.

 

Start: 20:00

Zagrają:

SeaFall (Industrial Deathcore - Świnoujście)

Zespół z północno-zachodniej Polski. Powstał w 2018 roku, założony przez Macka Morańskiego (gitara) i Łukasza Mazurka (perkusja) oraz Pawła Pestka (bass/wokal). Na początku 2019 roku z zespołu odszedł Paweł (bloodisle), a jego miejsce zajął Maks Witek (ex. Grave for you). W marcu do zespołu doszedł basista Andrzej, a w maju drugi gitarzysta Bartłomiej (Devaner). Zespół ulokowany jest na klimaty deathcore/deathmetal, ale znajdą się tutaj też metalcorowe wstawki melodyczne.

Bloodisle - Metalcore /Progressive Metal - Świnoujście

Jedna z wielu wysp w północnej Polsce, najbardziej wysunięta na zachód jak i północ, właśnie tam z odmętów kapryśnego bałtyku oraz popiołu spalonych serc po rozpadzie ukochanego składu, czwórka nieustraszonych pogromców żywiołów ponownie złączyła siły. Na podwalinach zespołu K.Z.K w 2017 roku powstaje Bloodisle, po odejściu wokalisty, Cyca, stanowisko mikrofonu obejmuje mistrz melodyjnych rifów, gitarzysta Łukasz i okazuje się strzałem w trzy szóstki.Zespół w marcu, roku 2019 wchodzi do studia by zarejestrować swoje pierwsze, choć krótkie wydawnictwo, które jeszcze nie ujrzało światła dziennego. Prezentujemy wam szaleństwo oddane za równo nam, wam jak i scenie corowej, niech spazmy ogarną wasze uszy a myśli szaleńcze pienią się wysokimi falami obłędu.

FAITH LOST - Electronic Metalcore - Szczecin

Faith Lost to szczecińska formacja grająca muzykę metalcore. Ich twórczość wypełniona jest agresywnym brzmieniem, mocnymi riffami gitarowymi, ostrym growlem i screamem. Całość scala czysty śpiew i sporo elektronicznych motywów. Muzycy szykują nową EP w całości po polsku. Przyjdź i sprawdź. Zapraszamy !!!

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/2210520612401290/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję