koncerty

Scena na dachu: 2Man Army

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Dom Kultury Klub Skolwin, ul. Stołczyńska 163
Kiedy?
Niedziela, 14.07.2019
O której godzinie?
16:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Dom Kultury "Klub Skolwin" w niedzielę, 14 lipca, zaprasza na koncert na Scenie na dachu, podczas którego zagra 2Man Army, dwuosobowa armia napędzana miłością do muzyki. Zespół tworzą Paweł Urbaniak i Łukasz Szulborski. Podczas koncertu zabrzmią covery światowych i polskich przebojów. Początek o godz. 16.00. Wstęp wolny.

 

2Man ARMY to akustyczny duet, który tworzą Paweł Urbaniak i Łukasz Szulborski. Doświadczenie muzyków i pasja z jaką wykonują kultowe rockowe oraz grungrockowe covery gwarantują niesamowite przeżycia.

Dwuosobowa armia napędzana miłością do muzyki zawsze jest autentyczna i zawsze gotowa wypełnić wieczór dźwiękami elektroakustycznych gitar okraszonymi mocnym męskim głosem. W większości anglojęzyczny repertuar uzupełniają piosenki w języku polskim. Oto niektóre z utworów, które gra 2MAN ARMY:

- I Follow Rivers (Lykkie Li)

- Runaway Train (Soul Asylum)

- Wishlist (Pearl Jam)

- Na raz na dwa (Majka Jeżowska)

- Nutshell (Alice in Chains)

- Wild World (Cat Stevens)

- Lunatycy (Dżem)

- Polly (Nirvana)

- Rockin' in the free world (Neil Young)

- Maciek ja tylko żartowałem (Kazik) i wiele innych po prostu świetnych piosenek.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję