inne

Rodzinna niedziela w Trafo!

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 10.02.2019
O której godzinie?
11:15
Do kiedy?
Niedziela, 10.02.2019
Do której godziny?
13:15
Za ile?
15 zł
Opis wydarzenia
Zapraszamy na rodzinną niedzielę w Trafostacji Sztuki! Obiecujemy świetną zabawę pełną twórczego zamętu.

Zachęcamy do udziału rodziców z dziećmi, wnuki z dziadkami, wszelkie konfiguracje rodzinne są dozwolone. Warsztaty przygotowane są w taki sposób, aby dorośli i dzieci wspólnie stworzyli swoje małe dzieło sztuki. Zajęcia mają na celu rozwój zdolności manualnych i pobudzenie kreatywności zarówno u dzieci, jak i dorosłych.

W sztuce współczesnej w większym stopniu ważniejszy jest proces twórczy, niż sam efekt końcowy - właśnie dlatego zajęcia będą aktywne i angażujące w równym stopniu wszystkich uczestników warsztatów.

Zajęcia zaczynamy o 11:15, potrwają około 2h.

Koszt: 15zł za jeden słoik

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń - za pośrednictwem facebooka lub drogą mailową edukacja@trafo.art.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/2026786787441595/

Komentarze
~widz
10.02.2019 08:29

A oto jak zrobić własny uspokajający słoik Co będzie potrzebne: czysty duży słoik z zakrętką, ciepła woda, 3 kleje z brokatem (każdy powinien być w innym kolorze), gwiazdki, cekiny, małe koraliki, drobne guziki i inne drobne elementy ozdobne, odrobina mydła w płynie. niema za co ;]

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję