To będzie wielkie muzyczne widowisko! Legendarne zespoły na scenie, hity, które zna cała Polska i niesamowita audio-wizualna oprawa! Przed nami druga edycja festiwalu The Legend – Kiedyś było inaczej. Wydarzenie już w kwietniu 2024 roku w Netto Arenie. Teraz bilety można kupić w promocyjnych cenach!

Ogólnopolski festiwal The Legend – Kiedyś było inaczej zabierze widzów w sentymentalną przygodę po historii polskiej muzyki rockowej w niesamowitej oprawie audio-wizualnej i z najlepszym dźwiękiem! Podczas drugiej odsłony wydarzenia wracamy do korzeni i rockowych brzmień z lat 80-tych i 90-tych ubiegłego wieku. Będziemy świadkami wspólnego występu na jednej scenie prekursorów gatunku – w Netto Arenie usłyszymy zespoły Jary Oddział Zamknięty, Kobranocka, Sztywny Pal Azji, Róże Europy, Chłopcy z Placu Broni, IRA. Artyści zostali wybrani według ścisłego klucza, którego głównym zamierzeniem był powrót do początków młodzieżowego buntu wyrażanego poprzez muzykę rockową, powrotu do zespołów walczących o wolność w naszym kraju.

6 kwietnia 2024 roku w Szczecinie zabrzmią największe rockowe hity. Publiczność wspólnie zaśpiewa „Kocham Cię jak Irlandię”, „Jedwab”, „Wieżę radości, wieżę samotności” czy „Andzię”.

Ponadczasowe hity, które zna cała Polska! Niesamowity klimat! Atmosfera doskonałej muzyki! Powrót do przeszłości! To wszystko będzie czekać na szczecińskiej edycji festiwalu The Legend – Kiedyś było inaczej. Nowoczesne wydarzenie w oryginalnej oprawie przeniesie nas do przeszłości! To będzie prawdziwy muzyczny spektakl!

Festiwal ma trafić nie tylko do fanów zespołów, ale także do nowego, młodego pokolenia słuchaczy. W ramach wydarzenia wyświetlane będą archiwalne nagrania wideo i urywki koncertów z lat 90-tych, będzie można posłuchać niezwykłych ciekawostek o wykonawcach. W Netto Arenie Szczecin pojawią się także stoiska wystawiennicze związane tematycznie z festiwalem, a także wiele innych atrakcji! The Legend to festiwal, który łączy pokolenia!

Sprzedaż biletów prowadzona jest na platformie eventim.pl!

Portal wSzczecinie.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

 

Wykonawcy: IRA, Jary Oddział Zamknięty, Kobranocka, Sztywny Pal Azji, Róże Europy, Chłopcy z Placu Broni

Data: 6.04.2024

Miejsce: Netto Arena Szczecin

Godzina: 17:00

Bilety: eventim.pl

FB: https://www.facebook.com/MusictainmentPL
Insta: https://www.instagram.com/thelegendfestiwal/
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/203268862691504