Restauracja Bellini, znana i lubiana przez mieszkańców naszego miasta, obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny. Z tej okazji przygotowano wiele wyjątkowych promocji dla wszystkich gości. Jubileusz to doskonały moment, aby podziękować gościom za ich lojalność i wspólnie świętować ten ważny kamień milowy w historii lokalu.

Pizzeria z bawialnią i kawiarnią z lodami

 Jednym z wyróżników Restaruacji Bellini na lokalnym rynku jest jej własna bawialnia. To wyjątkowe udogodnienie sprawia, że restauracja cieszy się szczególną popularnością wśród rodzin z dziećmi. Rodzice mogą w pełni cieszyć się pysznym jedzeniem i chwilą wytchnienia, podczas gdy ich pociechy mają zajęcie w bezpiecznym i atrakcyjnym otoczeniu. 

Restauracja Bellini może poszczycić się również własną lodziarnią, która stanowi wyjątkowy atut lokalu. Lodziarnia oferuje szeroki wybór smaków, od klasycznych po bardziej wyszukane kompozycje, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia. Dzięki temu, goście mogą zakończyć swój posiłek pysznym deserem, który idealnie dopełni włoską ucztę.

Wyjątkowe promocje z okazji urodzin

Zespół pizzerii Bellini postarał się, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W ramach obchodów przygotowano następujące promocje:

Lody dla każdego:

  • Zamów 2 gałki lodów, a trzecią otrzymasz gratis! To świetna okazja, aby spróbować nowych smaków i cieszyć się dodatkową porcją słodkości.

Promocje na pizzę:

  • Zamów 2 dowolne giganty (45 cm), a dużą pizzę (31 cm) otrzymasz gratis! Możesz wybrać dowolną pizzę z menu.
  • Zamów 3 dowolne duże pizze i czwartą otrzymaj gratis! Ta oferta to doskonały sposób na wspólne świętowanie z rodziną i przyjaciółmi.

Napoje i kawa:

  • Każda trzecia lemoniada gratis – dostępna na miejscu lub na wynos.
  • Każda trzecia kawa gratis, w tym również kawa mrożona. Idealne dopełnienie pysznego posiłku.

Historia pizzerii Bellini

Restauracja Bellini została otwarta 1 lipca 2014 roku z pasji do włoskiej kuchni. Od samego początku jej celem było serwowanie włoskiej pizzy i makaronów, przygotowywanej z najwyższej jakości składników. Dzięki zaangażowaniu właścicieli i pracowników, Bellini szybko zyskała grono stałych gości i stała się jednym z ulubionych miejsc w mieście.

W ciągu tych 10 lat pizzeria nie tylko serwowała pyszne dania, ale również angażowała się w życie lokalnej społeczności, organizując różne wydarzenia i wspierając lokalne inicjatywy.

Zaproszenie do świętowania

Z okazji swojego jubileuszu, pizzeria Bellini serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania. To doskonała okazja, aby wrócić do ulubionego lokalu, spróbować nowych dań i skorzystać z wyjątkowych promocji.