Już 15 listopada w "Strefie 89" odbędzie się spotkanie z Marcinem Brysiakiem, menedżerem związanym z zarządzaniem projektami e-commerce oraz e-mail marketingiem.

Swoje doświadczenie zdobyte podczas pracy w największych firmach telekomunikacyjnych w Polsce wykorzystał przy tworzeniu własnych startupów - odbierz.to i My Meeting Rooms, które zostały wysoko ocenione na festiwalach statupów: „Startup Boat” oraz tegorocznym „10za50za10”. Na podstawie swoich doświadczeń Marcin opowie o tym, jak w dzisiejszych czasach koncentrować uwagę klienta, jak przykuwać jego uwagę, zdobyć przychylność i zainteresowanie. Jak ważna jest umiejętność szybkiej reakcji na zmieniające się potrzeby klienta, aby dopasować do niego swoja ofertę. Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych tworzeniem, przetwarzaniem oraz analizą baz danych opartych na preferencjach konsumenckich.

„Strefa 89”, jako pierwszy nieodpłatny coworking w Polsce, organizuje spotkania z osobami, które osiągnęły sukces umiejętnie poruszając się na styku sfer nauki i biznesu. Znani naukowcy, biznesmeni, artyści, światowe autorytety – ludzie kreatywni z kraju i z zagranicy na otwartych spotkaniach udzielają cennych wskazówek wszystkim, którzy stawiają nie tylko pierwsze kroki w biznesie.

Spotkanie z Marcinem Brysiakiem oraz Christophem Fahle będzie miało charakter spotkania interaktywnego. Będzie to prezentacja połączona z dyskusją i rozmową w swobodnej atmosferze.  Do tej pory „Strefa 89” przygotowała 17 takich spotkań. W przygotowaniu są przynajmniej 3, na których wystąpią eksperci z Europy, którzy opowiadać będą m.in. o innowacji w biznesie, wykorzystywaniu PRu przez uczelnie wyższe oraz wyznaczaniu celów i pokonywaniu swoich wewnętrznych barier.

Spotkanie z mentorami odbędzie się 15 listopada br. o godzinie 17:00. Szczegóły oraz informacje o bezpłatnych wejściówkach na www.strefa89.pl  oraz na strefowym fanpage’u.

„Strefa 89” to kolejny krok na Twojej drodze do sukcesu!

"Strefa 89" jest częścią projektu "Innowacja poprzez co-munikację" finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.