Wrocławska formacja powstała w 2004 roku za sprawa czwórki muzyków: dj Patrisii (znanej frontmenki zespołu HUSKY), producenta i kompozytora Agima, perkusisty Zmazika i basisty Tomka. Muzycy przyznają się do inspiracji twórczością Glenna Millera. W utworach obecne są dęciaki, jazzowo-swingowe patenty i swoisty, nieprzytłaczający przepych. W połączeniu z elektroniką i poszatkowanymi rytmami nagrania bardziej przypominają szaleństwa Matthew Herberta. Pomimo pozornego natłoku aranży, pomysłów i warstw, kompozycje pełne są przestrzeni, przez co brzmią lekko i frywolnie. Tak też było we wtorek przy Alei Wojska Polskiego, gdzie znajdują się korty. To był kolejny wspaniały wieczór dla amatorów ambitniejszej muzyki.
Plus Tenis Music Festiwal - Oszibarack
Przy okazji tenisowego święta Pekao Szczecin Open 2009 mamy do czynienia również... z fetą muzyczną. Tym razem przed szczecińską publicznością zaprezentował się wrocławski zespół - Oszibarack.
Zobacz też
Gwiazdy TVN zagrały w Galaxy w „Mafię” z mieszkańcami Szczecina. Rozgrywkę obserwowały tłumy
„Mafia” to jedna z najpopularniejszych gier towarzyskich na świecie. To na jej bazie powstał bijący rekordy popularności format „T...
2 godziny temu
Pierwsza edycja Szczecin Light Festival za nami!
W ciągu dwóch nocy na wybranych budynkach wyświetlane były wielkoformatowe projekcje i mapping 3D.
4 godziny temu
Dopiero na filmie z lotu ptaka widać, jak wielka to inwestycja [wideo]
Dwujezdniowa droga o długości trzech kilometrów stanie się alternatywą dla mieszkańców Bukowa, Stołczyna i Skolwina, ale też Polic...
5 godzin temu
Najczęściej czytane
Aktualizacja
Aktualności
2 dni temu
Aktualizacja
Aktualności
2 dni temu
19 godzin temu
19 godzin temu
11 godzin temu
11 godzin temu
Polecane wydarzenia
W maju się nie umiera. Historia Barbary Sadowskiej | Agnieszka Przepiórska
24 czerwca 2026, 19:00
Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie
Patronat wSzczecinie.pl
Komentarze
0