inne

Piknik Chustowy "Chustonalia"

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 09.06.2019
O której godzinie?
13:00
Do kiedy?
Niedziela, 09.06.2019
Do której godziny?
16:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Stowarzyszenie Pomorze Zachodnie w Chuście zaprasza na rodzinny piknik pod nazwą "Chustonalia". Wydarzenie skierowane jest do rodziców i opiekunów zainteresowanych ideą chustowania, rodzicielstwa bliskości oraz naturalnymi metodami pielęgnacji dzieci.

 

Piknik Chustowy "Chustonalia"

09.06.2019 r.

godz. 13.00 – 16.00

Szczeciński Inkubator Kultury, al. Wojska Polskiego 90

Stowarzyszenie Pomorze Zachodnie w Chuście to organizacja pozarządowa z siedzibą w Szczecinie, promująca noszenie dzieci w chustach i nosidłach miękkich na terenie całego województwa. Na co dzień prowadzi regularne spotkania edukacyjne dla rodziców i opiekunów, o których przeczytać można na stronie: www.wchuscie.org oraz portalu Facebook: www.facebook.com/pzwchuscie.

"Chustonalia" to doskonała okazja do zapoznania się, integracji i wymiany doświadczeń. Na uczestników czekać będzie m.in. ognisko (warto przynieść swoje przekąski), zabawy dla dzieci, gra terenowa oraz konkursy z nagrodami.

Piknik Stowarzyszenia odbywa się juz po raz trzeci. W poprzednich edycjach wzięło udział kilkuset rodziców z dziećmi.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję