dla dzieci jarmarki, festyny, pchle targi

Pchli targ na Pogodnie

foto: materiały prasowe

Gdzie?
plac im. Waleriana Pawłowskiego, przy ul. Brodzińskiego
Kiedy?
Niedziela, 15.09.2019
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Niedziela, 15.09.2019
Do której godziny?
15:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
15 września 2019 odbędzie się kolejna edycja pchlego targu na Pogodnie. To uwielbiana przez mieszkańców impreza, podczas której każdy może sprzedawać lub wymieniać się swoimi rzeczami.

 

Pchli targ na Pogodnie za każdym razem odwiedza liczne grono szczecinian. Dla łowców okazji i poszukiwaczy oryginalnych przedmiotów to prawdziwa gratka. Tym razem na „łowy” będzie można się wybrać w niedzielę, 15 września, w godz. 10:00-15:00.

Jak zawsze pchli targ odbędzie się na pl. im. Waleriana Pawłowskiego przy ul. Brodzińskiego na Pogodnie.

Na miejscu będzie można kupować, sprzedawać i wymieniać się niepotrzebnymi nam już rzeczami. Wystawić może się każdy chętny. Nie ma zapisów ani opłat. Wystarczy przyjść chwilę wcześniej i rozstawić swój „kram”. Jedyne, o co trzeba zadbać to stół wystawienniczy albo stojak. (Zgodnie z regulaminem wydarzenia, na miejscu nie można prowadzić sprzedaży zarobkowej. Obowiązuje zakaz handlu obwoźnego i prowadzonego przez zarejestrowane firmy.)

Organizatorem jest Rada Osiedla Pogodno.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję