jarmarki, festyny, pchle targi

PCHLI TARG na placu Orła Białego

foto: materiały prasowe

Gdzie?
pl. Orła Białego
Kiedy?
Sobota, 28.09.2019
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Sobota, 28.09.2019
Do której godziny?
14:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Pierwszy pchli targ na placu Orła Białego cieszył się dużym zainteresowaniem! Pojawiło się 200 wystawców i tłumy odwiedzających, a na placu panowała bardzo pozytywna atmosfera. Postanowiliśmy zatem zorganizować kolejną edycję tego wydarzenia. Już 28 września!

 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców okolic Starego Miasta i nie tylko do udziału w tym wydarzeniu. Jeśli posiadacie w swoich szafach, pawlaczach, piwnicach i innych zakamarkach niepotrzebne, nieużywane rzeczy, to teraz macie kolejną szansę, aby znalazły one swojego nowego właściciela. Tak jak ostatnio nie narzucamy, co możecie wystawić na targu, ale wszelkiego rodzaju rzeczy, które są w dobrym stanie, ale cierpicie na ich nadmiar będą mile widziane. Mogą to być płyty z muzyką, książki, ubrania lub innego rodzaju bibeloty. Słowem wszystko dla ciała i duszy.

O dobrą atmosferę podczas targu ponownie zadbają Magda, Karolina i Bartek, którzy chętnie pomogą i odpowiedzą na wszystkie nurtujące was pytania. Bliska jest nam idea "less waste", dlatego zachęcamy do szerzenia wraz z nami dobrego zwyczaju "nie wyrzucaj, wykorzystaj".

Serdecznie zapraszamy do wspólnego targowania podczas drugiej edycji pchlego targu. Spotkajmy się na Starym Mieście! Udział w wydarzeniu będzie możliwy po zapoznaniu się i zaakceptowaniu regulaminu:

1. Pchli Targ odbywa się 28.09.2019, w godzinach 10:00-14:00 na pl. Orła Białego, w miejscu byłego parkingu oraz na części wyłączonej z ruchu zachodniej jezdni pl. Orła Białego.

2. Udział w wydarzeniu oznacza akceptację niniejszego regulaminu i zobowiązanie do przestrzegania jego apisów.

3. Pchli Targ na placu Orła Białego jest oddolną inicjatywą mieszkańców i ma charakter niekomercyjny. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, za „wystawienie stoiska” nie są pobierane opłaty.

4. Celem wydarzenia jest sąsiedzka wymiana, lub sprzedaż za symboliczne kwoty, niepotrzebnych, kurzących się w szafach rzeczy, które mogą zyskać drugie życie.

5. W charakterze „wystawcy” w targu uczestniczyć może każda osoba prywatna.

6. Niedozwolone jest prowadzenie na terenie targu działalności gospodarczej.

7. Niedozwolona jest działalność reklamowa/marketingowa promująca przedsięwzięcia komercyjne i/lub stanowiące działalność gospodarczą.

8. „Wystawcy” we własnym zakresie organizują swoje stoiska.

9. Targ nie służy wymianie/sprzedaży tzw. gabarytów (sprzęty AGD, meble itp.).

10. Stoiska targowe mogą być umiejscowione wyłącznie w obrębie byłego parkingu samochodowego oraz w wyznaczonej części zachodniej jezdni pl. Orła Białego.

11. Każdy „wystawca” jest zobowiązany zadbać o porządek w otoczeniu swojego stoiska, niedozwolone jest trwałe ingerowanie w nawierzchnię placu, malowanie posadzek, niszczenie zieleni.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/354438108766593/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję