Przy ulicy Modrej 10 w Krzekowie od 26 kwietnia można robić zakupy w nowym sklepie PSB Mrówka Ekspress. Sklep zaskakuje bogatym asortymentem, pomimo niewielkiej powierzchni. Na otwarcie przygotowano mnóstwo promocji, a w pierwszym dniu – konkursy z nagrodami.

Pięćset metrów kwadratowych zamiast czterech tysięcy. Nadal można kupić wszystko, co potrzebne

Szczecin jest pierwszym miastem, do którego zawitał sklep PSB Mrówka w formacie „ekspress” – zdecydowanie mniejszy pod względem powierzchni i przypominający bardziej uwielbiane w Polsce dyskonty, niż hipermarkety. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, a sekret tkwi w odpowiednim doborze asortymentu.

— Wchodząc na rynek z nowym formatem sklepów PSB Mrówka Ekspress, chcemy pojawić się zdecydowanie bliżej naszych klientów detalicznych oraz wykonawców. Tradycyjny sklep wielkopowierzchniowy PSB Mrówka ma najczęściej trzy do czterech tysięcy metrów kwadratowych, ale najczęściej znajduje się za miastem. W tym przypadku metrów jest około pięćset, jak ta przy ulicy Modrej 10 — mówi Dariusz Waszak, specjalista ds. marketingu w firmie Marbud. — W sklepie udało się umieścić wszystkie najpotrzebniejsze produkty dla tych, którzy są w trakcie remontu lub budowy czy wykonują prace w ogrodzie. Zakupy w takim miejscu mają z założenia przebiegać szybko i sprawnie, bo miejsce jest „po sąsiedzku” i nie trzeba wyjeżdżać do położonych dalej centrów handlowych. 

— Sklep w Szczecinie jest pierwszym w Polsce marketem formatu PSB Mrówka ekspress, ale dzięki wieloletnim doświadczeniom z większych obiektów doskonale wiemy, jakie artykuły najczęściej wybierają kupujący. 

To miejsce przyjazne dla wykonawców

— Oprócz klientów detalicznych, zapraszamy również wykonawców. Na miejscu dostępni są Specjaliści ds. Kluczowych Klientów, zaproszą do biura, przedstawią ofertę i wycenią inwestycję! Wierzę, że również dla profesjonalistów nasz sklep będzie przyjaznym miejscem do robienia szybkich zakupów, oczywiście przy zachowaniu atrakcyjnych cen produktów. Dlatego gorąco zachęcam do wizyty, osoby prowadzące działalność związaną z remontami lub pielęgnowaniem ogrodu — wymienia. 

Oferta promocyjna na start – warto pojawić się w pierwszych dniach od otwarcia

Na otwarcie została wybrana oferta artykułów, które w sklepie PSB Mrówka Ekspress będą dostępne w promocyjnych cenach. Szczególnie warto zwrócić uwagę na asortyment w dziale ogród – to idealna oferta na rozpoczynający się sezon. Dużo obniżek znajdzie się również na dziale budowlanym.