We wtorek Radio Super FM będzie świętować ze słuchaczami w ramach seansu w kinie Helios. To okazja, aby obejrzeć trzecią część serii komedii „Teściowie”.
Środa wieczór to czas na karaoke, czyli „Melanż Voice z Radiem Super FM”. Od godziny 21:00 w pubie Melanż rozpocznie się zabawa z konkursami.
– Audycja cieszy się dużą popularnością, a laureaci mogą spróbować swoich sił w radiowym studiu – zapowiada Jarosław Fengler, redaktor naczelny Super FM.
W piątek (17 bm.) będzie okazja, aby świętować i jednocześnie zadbać o zdrowie. O godz. 14:00 rozpoczną się ćwiczenia pod okiem wykwalifikowanych instruktorów w klubie Zdrofit przy placu Szyrockiego.
Grande finale urodzinowego świętowania nastąpi w sobotę (18 bm.). Radio Super FM zaprasza do klubu Hype na deptaku Bogusława.
– Dla wszystkich słuchaczy wstęp za darmo w godzinach 21:00-22:00 oraz urodzinowy, pomarańczowy koktajl – zaprasza Jarosław Fengler.
Radio Super FM jest dostępne na 97,5 FM. We wrześniu do ramówki powróciły stałe pozycje, pojawiło się również kilka nowości. W ostatnim badaniu słuchalności zdobyło 8 procent w czasie słuchania, zajmując 4. miejsce.
Komentarze