koncerty

Obstawa Prezydenta

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 29.06.2019
O której godzinie?
21:00
Za ile?
35 zł przedsprzedaż / 45 zł w dniu koncertu / 15 zł studenci i uczniowie; bilety dostępne na bilety.fm
Opis wydarzenia
Zespół Obstawa Prezydenta powstał w 1986r. w dolnośląskim Bolesławcu. Muzyka zespołu to wywodząca się z bluesowej tradycji mieszanka takich stylów jak: rock and roll, blues i rock.

 

Bilety: 35 zł przedsprzedaż / 45 zł w dniu koncertu / 15 zł studenci i uczniowie

W 1988 roku gościli w koncercie „Debiuty” podczas opolskiego festiwalu. W 1989 roku zostali laureatem festiwalu w Jarocinie. Są autorami i wykonawcami hymnu WOŚP: „Od rana wszystko wokół zwariowało”. Zespół wielokrotnie występował na największych festiwalach, m.in.: „Przystanek Woodstok”, „Rawa Blues”, „Tyski Festiwal Muzyczny im. Ryśka Riedla”, Suwałki Blues Festiwal, Jimiway Festiwal w Ostrowie Wlkp.

Na koncertach zespół wykonuje głównie własne utwory, ale także własne aranżacje z polskimi tekstami utworów takich wykonawców jak: Rolling Stones, Blues Brothers, Chuck Barry. Płyta „O nic mnie nie pytaj”, była nominowana do nagrody Fryderyk 2010.

Skład zespołu:

Janusz "Estep" Wykpisz - śpiew

Sławek "Hetman" Sobieski - gitara

Andrzej "Dżino" Malcher - gitara basowa

Tomasz Bubieńczyk - perkusja

Bogusław Kłak - klawisze

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/598326220649602/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję