Marzysz o chwili relaksu i ukojenia? Pragniesz odpocząć od codziennych obowiązków, zredukować stres albo pozbyć się bólu głowy i kręgosłupa? A może szukasz sposobu na poprawę samopoczucia? Czy wiesz, że istnieje sposób na odprężenie jednocześnie ciała i umysłu? To wszystko zapewni Ci masaż tajski, które złagodzi napięcie mięśniowe i wprowadzi Cię w stan głębokiego relaksu i odprężenia.

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki możesz podarować Mamie wyjątkowy prezent, który zapewni jej chwilę relaksu i odprężenia – zaproszenie na masaż tajski lub jeden z luksusowych rytuałów w nowym salonie masażu tajskiego - Jasmine Oriental Massage & Spa w Szczecinie – Wielkie Otwarcie już 25 Maja. Taki gest nie tylko pokaże, jak bardzo ją cenisz, ale także pozwoli jej odpocząć od codziennych obowiązków i zatroszczyć się o swoje samopoczucie. Co więcej, Jasmine Oriental Massage & Spa umożliwia zakup vouchera online, który można natychmiast pobrać w formie PDF, co sprawia, że podarowanie tego wyjątkowego doświadczenia jest niezwykle proste i wygodne. Możesz także wybrać voucher na masaż dla dwóch osób i wspólnie spędzić to wyjątkowe święto.

Już 25.05 w Szczecinie, przy ul. Staromłyńskiej 5/U2 zostanie otwarty nowoczesny i luksusowy salon masażu tajskiego Jasmine Oriental Massage & Spa. Odwiedzający będą mogli skorzystać z bogatej oferty masaży: tajskiego, balijskiego, sportowego lub masażu z wykorzystaniem olejków albo stempli ziołowych, a także z wielu innych zabiegów, które doskonale wpłyną na cały organizm. Wszystkie zabiegi będą wykonywały profesjonalne masażystki z Bali i Tajlandii, które doświadczenie i umiejętności zdobywały w tajskich szkołach masażu. Dzięki temu, każdy odwiedzający może mieć pewność, że usługa zostanie wykonana w profesjonalny sposób, a technika wykonywania zabiegu będzie dostosowana do preferencji oraz indywidualnych potrzeb klienta. 

Masaż tajski – co to takiego?

Masaż tajski to połączenie akupresury, ajuwerdy i pasywnej jogi. Wykonywany jest w pozycji leżącej na macie w różnych pozycjach, jak: postawa siedząca, leżenie przodem, tyłem i bokiem. Masaż polega na rytmicznym uciskaniu oraz rozciąganiu określonych partii ciała za pomocą dłoni, łokci, przedramion oraz stóp. Masaż wykonywany jest w okolicach kanałów energetycznych, dzięki czemu powoduje uczucie zrelaksowania oraz harmonii. 

Jakie korzyści daje masaż tajski?

Systematyczne korzystanie z masażu tajskiego ma wiele zalet. Likwidacja blokad energetycznych poprawia działanie układów: limfatycznego, hormonalnego, krwionośnego czy trawiennego. Usprawnienie przemiany materii wpływa zaś na poprawę samopoczucia oraz kondycji narządów ruchu. Masaż tajski relaksuje, wycisza, uspokaja, redukuje stres i polepsza jakość snu. Niweluje także bóle stawów, kręgosłupa oraz bóle głowy. Uelastycznia i ujędrnia skórę, zwalcza tkankę tłuszczową i pomaga w modelowaniu ciała. Wspomaga także leczenie urazów i innych dolegliwości.

Kto powinien skorzystać z masażu tajskiego?

Masaż tajski świetnie sprawdzi się zarówno u osób, które są przemęczone, prowadzą siedzący tryb życia, cierpią na bezsenność lub depresję i narzekają na brak energii. Jak i u osób szczególnie aktywnych, które są narażone na nadmierny wysiłek, są w trakcie rekonwalescencji po urazach i kontuzjach czy też pragną podtrzymać formę fizyczną. Masaże tajskie wykonywane w Jasmine Oriental Massage & Spa – masaż tajski Szczecin, to sposób na lepsze samopoczucie fizyczne i psychiczne. Już jedna sesja masażu przyniesie zauważalne efekty. 

Voucher na masaż tajski

Sprezentuj sobie albo bliskiej osobie niezapomnianą wizytę w salonie masażu. W Jasmine Oriental Massage & Spa w Szczecinie możesz wybrać voucher na masaż lub rytuał na dowolną kwotę. Obdarowana osoba może samodzielnie wybrać zabieg, który jej odpowiada i skorzystać z niego w dowolnym terminie w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu. Kartę podarunkową można zamówić i opłacić online na stronie: https://szczecin.jasminespa.pl/ lub w salonie przy ul. Staromłyńskiej 5/U2 w Szczecinie.

Jasmine Oriental Massage & Spa Szczecin
Staromłyńska 5, 70-561 Szczecin

Rezerwacja telefoniczna: 781 611 301

Mapa dojazdu: https://maps.app.goo.gl/rjKtfJZSJESZepL6A