Deweloper Vastbouw zaprasza na Dzień Otwarty osiedla domów szeregowych Duo Park przy ul. Ogrodniczej. Już w najbliższą sobotę, 20 kwietnia od godziny 11:00 do 15:00 otwarte będzie całe osiedle wraz z gotowymi domami w standardzie deweloperskim i tymi w trakcie wykańczania “pod klucz”.

Wprowadź się do gotowego domu

W ofercie osiedla Duo Park przy ul. Ogrodniczej dostępne są domy szeregowe, do których przyszli mieszkańcy mogą już odbierać klucze. Spośród wolnych M, klienci mogą już dziś wybrać standard kupowanego przez siebie domu, ponieważ część z nich została wykończona w wersji “pod klucz”. W podwyższonym standardzie znajduje się między innymi wyposażenie kuchni i łazienek wraz z wysokiej jakości sprzętem AGD. Deweloper zadbał również o detale, które wprowadzają ciepły, domowy nastrój. Wszyscy wiemy, jak męczące i czasochłonne jest samodzielne prowadzenie remontów. Zwykle towarzyszy im niepotrzebny stres, zatem opcja kupienia gotowego do zamieszkania domu, zdaje się być doskonałym rozwiązaniem. Dzień Otwarty jest niewątpliwie doskonałą okazją do obejrzenia gotowego domu przed zakupem.

Przyjedź z rodziną i wybierz się na spacer

Nadchodzący weekend zapowiada się słonecznie — to doskonała okazja, aby przy okazji Dnia Otwartego wybrać się na spacer po okolicy. W odległości niecałych 10 minut od Osiedla Duo Park znajduje się Staw Wysoki, otoczony malowniczymi terenami zielonymi, tak rozległymi, że aż ciężko uwierzyć, że dalej znajdujemy się w Szczecinie. Warto także skorzystać z okazji i odwiedzić pobliską platformę widokową, skąd rozpościera się przepiękny widok na okolicę. Przechadzka w innym kierunku może zaprowadzić Was do Starego Bukowa, znanego również jako "Alt Buchholz", gdzie zachowały się pozostałości niemieckiego folwarku i dworu.

Vastbouw z jubileuszem 25-lecia w Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu

Holenderski deweloper świętuje w tym roku swoje ćwierćwiecze działalności na polskim rynku. W tym czasie wybudował już ponad 30 osiedli w 6 miastach Polski, tworząc domy dla ponad tysiąca rodzin. W naszym mieście powstało już 19 osiedli. Vastbouw w swoim portfolio może się pochwalić osiedlami na Osowie, Podbórzu, Warszewie czy w samym Centrum i okolicach Szczecina. Wieloletnie doświadczenie i kontakt z klientami sprawia, że zna on dobrze potrzeby i realia szczecińskiego rynku nieruchomości.

Dowiedz się więcej szczegółów już w tę sobotę

Deweloper organizuje przy ulicy Ogrodniczej Dzień Otwarty na Osiedlu Duo Park już w najbliższą sobotę 20 kwietnia. Od 11:00 do 15:00 możemy nie tylko zobaczyć gotowe osiedle i domy wykończone “pod klucz”, ale również porozmawiać z doradcą finansowym i uzyskać bezpłatną poradę oraz wyliczenie zdolności kredytowej. Vastbouw serdecznie zaprasza i zapewnia, że tak spędzona sobota z pewnością nie będzie czasem straconym.

https://vastbouw.pl/inwestycje/nowe-mieszkania-domy-szczecin/nowe-domy-duopark-ogrodnicza/