koncerty

Non Iron

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 12.01.2019
O której godzinie?
21:00
Za ile?
30 zł przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertu
Opis wydarzenia
Reaktywowany NON IRON w klasycznym składzie zagra we Free Bluesie!

Legendarny poznański zespół hardrockowy NON IRON wyruszy w styczniu 2019, po trzydziestu latach przerwy, na blisko dwumiesięczną pożegnalną trasę po kraju pod szyldem ‘Innym Niepotrzebni – XXX Lat Reunion Tour’.

NON IRON to polski zespół hardrockowy wzbogacający swoją muzykę o elementy bluesa i heavy metalu. Formacja powstała w 1985 roku w Poznaniu, utworzona z inicjatywy założyciela Turbo - basisty Henryka Tomczaka. Wczesny skład zespołu tworzyli również m.in. były perkusista Turbo Wojciech Anioła, gitarzyści Janusz Musielak i Zbigniew Ślatała oraz wokalista zespołu Wolf Spider Leszek Szpigiel.

Formacja odrodzi się w klasycznym składzie: Henryk Tomczak – Wojciech Hoffmann – Leszek Szpigiel – Janusz Musielak – Jędrzej Kowalczyk, na serię wyjątkowych koncertów z okazji trzydziestej rocznicy wydania studyjnego debiutu ‘Innym Niepotrzebni’ i ukazującej się właśnie reedycji tego krążka nakładem Metal Mind Productions. Będą to zarazem pożegnalne koncerty zespołu, po zakończeniu których muzycy NON IRON powrócą do swoich codziennych zajęć.

Skład zespołu:

Leo Szpigiel – wokal

Wojciech Hoffmann – gitara

Janusz Musielak – gitara

Henryk Tomczak – gitara basowa

Jędrzej Kowalczyk – perkusja

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję