koncerty

NOISE w Teatrze: NUK! ★ Gołębie ★ Wszystko

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 29.06.2019
O której godzinie?
20:00
Za ile?
20 zł
Opis wydarzenia
Dwa zespoły i jeden solowy występ w sobotę, 29 czerwca, na scenie Teatru Małego. Z lokalnym gospodarzem muzycznym zaprezentujemy trochę poznańskich i szczecińskich brzmień, które zagrają: GOŁĘBIE, NUK! (pierwszy występ nowego składu ze Szczecina) oraz - po dłuższej nieobecności - Mikołaj Tkacz z projektem WSZYSTKO. Na NOISE W TEATRZE zapraszają Fundacja Upside Art, Kolektyw P1 oraz Teatr Współczesny w Szczecinie.

 

GOŁĘBIE

– Świat mknie, powstają coraz to nowsze gatunki muzyczne, jednak dla poznańskiego trio ważniejsze niż podążanie za modami jest co innego – granie prosto z trzewi. Stąd Gołębie można by sklasyfikować jako „niezależne gitarki”, ale z dość znaczącym noise rockowym sznytem. Ich utwory wynikają nie z kalkulacji, ale z autentycznego przejęcia się tym, co wokół nich się dzieje. To nie jest ich pierwszy występ w Szczecinie.

www.golebie.bandcamp.com

NUK!

– nuk! powstał po części jako odpowiedź na głód muzyczny jaki wszyscy trzej odczuwaliśmy w związku z uśpieniem działalności Ułanów Kapitalizmu. Tak jak natura rzeczy jest zmienna, tak my staramy się znaleźć nową jakość i sposoby przekazywania treści za pomocą dźwięków. Założenie jest proste - bawimy się materią muzyczną czerpiąc inspirację zewsząd. Co z tego wyjdzie? Czas pokaże.

www.nuk-nuk.bandcamp.com

WSZYSTKO

– Mikołaj Tkacz w ramach projektu WSZYSTKO zagra koncert z piosenkami z albumu LP „Wszystko to nic”. Mikołaj Tkacz – rysownik komiksowy i muzyk eksperymentalny. Autor albumu komiksowego „Przygody Nikogo” i albumu muzycznego „Muzyka nie ma sensu”. Współprowadzi małe wytwórnie -Super- i MAGIA, współtworzy grupę komiksową Maszin i duet „Naprawdę nieśmieszne rysunki”. Lubi uczucia i humor oraz dobre pomysły.

 

KONCERT

NOISE W TEATRZE: GOŁĘBIE, NUK!, WSZYSTKO

29 czerwca 2019 (sobota)

wejście: 19:00 | start: 20:00

Teatr Mały, Księcia Bogusława X 6 (deptak), Szczecin

Bilety: 20 PLN – dostępne w dniu koncertu przed wejściem.

Organizatorzy: Fundacja Upside Art, P1 Kolektyw, Teatr Współczesny w Szczecinie

Partner: INKU Szczeciński Inkubator Kultury

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/2204377546539372/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję