inne

Noc Biologów 2019

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Gdzie?
Wydział Biologii przy ul. Wąskiej 13 oraz ul. Felczaka 3c
Kiedy?
Piątek, 11.01.2019
O której godzinie?
09:00
Do kiedy?
Piątek, 11.01.2019
Do której godziny?
17:30
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Piątek, 11 stycznia, będzie dniem wyjątkowym. W tym terminie Wydział Biologii US zaprasza na Noc Biologów, ogólnopolskie przedsięwzięcie, po raz ósmy organizowane przez Uniwersytet Szczeciński.

Ile w nas wody, a ile tłuszczu? Co nas kręci w nosie? Czy robaki mogą nas zjeść? Dlaczego śmiech odchudza i leczy? Odpowiedzi na te pytania organizatorzy będą po raz kolejny szukać z uczestnikami Nocy Biologów.

Przedsięwzięcie ma na celu przede wszystkim zaciekawić młodzież naukami przyrodniczymi, zaprezentować biologię w niekonwencjonalny sposób i przybliżyć skomplikowane zjawiska przez pokazanie ich z bliska. W programie realizowanym przez Wydział Biologii US zaplanowano kilkadziesiąt wyjątkowych wydarzeń: interesujące pokazy, inspirujące warsztaty, niezmiernie ciekawe laboratoria, zajmujące wykłady, a także wystawy, konkursy i inne ciekawostki.

Szczegółowy program wydarzenia oraz więcej informacji na temat projektu dostępne są na stronie internetowej http://nocbiologow.usz.edu.pl/

Wstęp na wszystkie wydarzenie jest bezpłatny. W związku z ograniczoną liczbą miejsc, na większość zajęć obowiązuje rezerwacja telefoniczna.

Noc Biologów rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do godziny 17:30. Tajniki biologii zgłębiać będziemy na Wydziale Biologii przy ul. Wąskiej 13 oraz ul. Felczaka 3c.

Komentarze
~niedojszły bjolok
11.01.2019 12:51

Noc Biologów w godzinach 9-17..... gdzieś tam na świecie pewnie jest noc

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję