Chyba każde małe dziecko uwielbia maskotki, pluszaki, przytulanki, a ich rodzice uwielbiają je im kupować. Problem w tym, że w sklepach są setki, jeśli nie tysiące tego typu produktów co nie ułatwia wcale zadania.


W poniższym tekście przybliżymy NICI - markę, która od lat zachwyca dzieci na całym świecie swoimi wyjątkowymi maskotkami i pluszakami. Spróbujemy wyjaśnić, co sprawia, że NICI maskotki są tak wyjątkowe na tle innych. Zapraszamy do lektury.

NICI - dwa słowa na temat firmy

Firma NICI to więcej niż tylko producent zabawek. To marka, która tworzy niezwykłe przytulanki, które stają się ulubieńcami dla najmłodszych. NICI pluszaki szyte są z myślą o maluchach w różnych grupach wiekowych. NICI maskotki powstają od ponad trzydziestu lat, będąc nierzadko przekazywanymi z pokolenia na pokolenie.

Dlaczego maskotki, pluszaki od NICI cieszą się taką popularnością?

NICI stawia na jakość i innowacyjność. Produkty tej marki to nie tylko zwykłe zabawki, ale przede wszystkim przyjaciele, którzy towarzyszą dzieciom na co dzień. Pluszowe maskotki, misie NICI są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co sprawia, że są niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku. Dodatkowo firma dba o, aby tworzyć coraz to nowe postacie swoich przytulanek, tak aby ich wybór był możliwie szeroki.

Co charakteryzuje produkty NICI?

  • unikalny design i wyjątkowa trwałość - NICI maskotki są nie tylko urocze, ale także odporne na uszkodzenia i trwałe, co sprawia, że mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie,
  • wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu,
  • bezpieczeństwo zabawek - pluszaki, breloczki NICI posiadają atesty i certyfikaty, które potwierdzają bezpieczeństwo produktów,
  • dostępność w wielu sklepach - NICI maskotki znajdziesz w wielu sklepach również internetowych, co sprawia, że są na wyciągnięcie ręki.

Bohaterowie NICI, czyli co przedstawiają pluszaki?

Pluszaki NICI wyróżnia ogromny wybór postaci. Znajdziemy tu m.in. uwielbiane przez dzieci koty, owieczki, niedźwiadki, pieski, pingwiny czy jamniki. Każda maskotka jest absolutnie wyjątkowa, a użyty do jej produkcji materiał sprawia, że maluchy nie chcą się z nią rozstawać.

Podsumowanie

Jesteś rodzicem malucha lub masz w swojej rodzinie kogoś, kto ma małe dziecko? Szukasz prezentu, który będzie ładny, trwały i przede wszystkim bezpieczny dla dziecka? W takim razie maskotki od NICI są czymś, co powinieneś znać. W świecie ogromnej konkurencji na rynku produktów skierowanych do dzieci, marka NICI jest tą którą wyróżnia się zdecydowanie na plus. Dbałość o każdy etap produkcji, szeroki wybór postaci, bezpieczeństwo zabawek to argumenty, które od ponad trzydziestu lat przekonują do siebie kolejnych klientów.

Sklep z zabawkami Świat Zabawek

Adres firmy:
Ks. Prymasa A. Hlonda 10/U10, 02-972 Warszawa

Telefon:
+48 661 890 070

Strona WWW:
https://www.swiatzabawek.net.pl/