Zgodnie z tradycją, w pierwszej dekadzie stycznia Business Club Szczecin po raz 22. zaprosił przedsiębiorców z regionu na uroczyste podsumowanie roku oraz wręczenie nagród dla najlepszych. “Zasługują na uwagę i docenienie” - podkreśla Bogumił Rogowski, prezydent kapituły.

Gala Business Club Szczecin to nie tylko miejsce na wręczenie nagród dla wyróżnionych firm. To również szansa dla przedsiębiorców do integracji i dyskusji o największych wyzwaniach stojących przed biznesem.

“Uważam, że to jedna z lepszych gal. To my byliśmy prekursorem nagrody gospodarczej w Szczecinie. Teraz mamy wiele podobnych imprez i bardzo się z tego cieszę. Przedsiębiorcy zasługują na uwagę i docenienie” - podkreśla Bogumił Rogowski, prezydent kapituły Business Club Szczecin.

W tym roku nagrody gospodarcze Business Club Szczecin trafiły do Grupy Cichy-Zasada, PPHU Redan, firmy IDEE, Tietoevry Engineering Poland, firmy BEKAZET Bąk. Nagrody w kategorii “Osobowość Kultury” otrzymali założyciele Baltic Neopolis Orchestra Marian Turski oraz Emilia Goch-Salvador.

“Cieszymy się z tej nagrody. Całe to wydarzenie jest wspaniałym podkreśleniem tego, jak bardzo aktywny jest szczeciński biznes” - mówił Karol Obiegły z Grupy Cichy-Zasada.

“Nigdy nie myśleliśmy, że uda nam się zaistnieć w świecie biznesu. A jednak się udało. To nagroda dla całego zespołu” - dodała Emilia Goch-Salvador.

Również tradycyjnie marszałek Olgierd Geblewicz wręczył złote odznaki honorowe Gryfa Zachodniopomorskiego. Otrzymali je prezes PKS Szczecin Henryk Leszczyński oraz Robert Kornecki z firmy Sanprobi.

“Bardzo się cieszę, że mogę uczestniczyć w rozwoju naszego miasta i regionu. To odznaczenie jest zasługą całego zespołu, któremu serdecznie dziękuję” - komentował Henryk Leszczyński.