Ogrody Śródmieście przyciągają nie tylko lokalne gastronomie i artystów - nowym partnerem najpopularniejszej letniej miejscówki w Szczecinie zostało właśnie Audi. „To wręcz zaskakujące, jak wiele nas łączy” – mówi Tomasz Krupa, dyrektor zarządzający Audi Szczecin.

– Ogrody Śródmieście to przestrzeń, w której różnorodna gastronomia spotyka się z instytucjami kultury i organizacjami pozarządowymi. Mamy to szczęście, że udaje nam się to zgrabnie łączyć. Natomiast teraz, z takim partnerem jak Audi Szczecina, wierzę, że uda nam się jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła - mówi Przemysław Kazaniecki.

Jak zapowiada współwłaściciel Ogrodów Śródmieście, efekty współpracy z Audi Szczecin będzie można oglądać jeszcze w tym sezonie. – Natomiast większość atrakcji i inicjatyw pojawi się oczywiście w przyszłym sezonie – zapowiada.

– Już od pierwszego spotkania było jasne, że współpraca z Ogrodami Śródmieście to właściwy kierunek. To wręcz zaskakujące jak wiele nas łączy. Nie tylko zamiłowanie do nowoczesnego designu i technologii, ale także do kultury i sztuki – podkreśla Tomasz Krupa, dyrektor zarządzający Audi Szczecin.