IKEA Szczecin już 31 maja 2024 r. obchodzi 3. urodziny, organizując dla odwiedzających sklep prawdziwy Fun Day Out połączony z Dniem Dziecka. Oznacza to moc fantastycznych atrakcji, które odbędą się 31 maja i 1 czerwca w godz. 11:00-19:00. Mamy ogromną nadzieję, że wprawią one w dobry nastrój zarówno młodszych, jak i starszych klientów.

Atrakcyjne oferty na 3. urodziny IKEA Szczecin i Dzień Dziecka

Jedną z pierwszych myśli o urodzinach są oczywiście prezenty – IKEA Szczecin chętnie się nimi dzieli, szczególnie z Klubowiczami IKEA Family i IKEA Business Network. To właśnie oni skorzystają z promocji urodzinowej, polegającej na otrzymaniu kodu rabatowego w wysokości 50 zł na kolejne zakupy, za wydane minimum 150 zł. Oferta obowiązuje od 31.05.2024 r. do 29.06.2024 r., a rabat zostanie natomiast naliczony przy zakupach w dniach 1.07.2024 r. − 31.08.2024 r., za minimum 150 zł.

Inną promocją skierowaną do Klubowiczów IKEA Family i IKEA Business Network będzie „Hej Sobota!”. Podobnie jak oferta „Hej Piątek” polega ona na możliwości zakupu dania głównego w Restauracji IKEA Szczecin za 50% ceny regularnej. Z tej smakowitej okazji Klienci skorzystają w Dzień Dziecka, czyli 1.06.2024 r. Regulamin obu promocji dostępny jest u sprzedawców lub na stronie IKEA.pl/regulaminy. 

Czas na morską przygodę

IKEA Szczecin lubi spełniać dziecięce marzenia, dlatego z okazji swoich 3. urodzin zaprasza na pokład najmłodszych wilków morskich, aby wciągnąć ich w wir przygód, w których udział wezmą również ekologiczne maskotki BLÅVINGAD, piraci oraz słynny rekin BLÅHAJ. BLÅHAJ i jego kompani zapewnią rozrywkę maluchom, krążąc po sklepie i zabawiając je animacjami w iście żeglarskim stylu. 

Dobra zabawa na całego

Spotkanie z morskimi rozbójnikami i stworami to niejedyna atrakcja przygotowana przez IKEA Szczecin. Dzieci zostaną zaskoczone brokatowymi tatuażami, warsztatami z kolorowania płóciennych toreb, kącikiem plastycznym w duchu zero waste oraz stoiskiem malowania buziek z farbkami bezpiecznymi dla skóry. Na harce i swawole dzieciaki będą mogły natomiast pozwolić sobie w Strefie Dobrej Zabawy, znajdującej się w Czarodziejskim Lesie Småland. IKEA znalazła również sposób na mały głód najmłodszych – każde dziecko odwiedzające pokój zabaw otrzyma kupon na przepysznego gofra.

Poczuj urodzinowy klimat

Udane urodziny nie mogą odbyć się bez słodkiego poczęstunku. IKEA Szczecin będzie umilać czas swoim gościom, częstując szwedzkimi łakociami i orzeźwiającym syropem z czarnego bzu, borówek oraz jagód. Degustacja odbędzie się tuż za linią kas, w Sklepiku Szwedzkim.

Po skosztowaniu szwedzkich specjałów można wybrać się także do wyjątkowego Experience Boxu, zaprojektowanego na terenie magazynu samoobsługowego. Klienci znajdą tam idealną scenerię do zrobienia pamiątkowego zdjęcia z rodziną czy przyjaciółmi albo strzelenia przysłowiowego „selfiaka” w urodzinowym klimacie. 

Fortuna kołem się toczy

Co zrobić, aby zgarnąć misia FABLERA lub produkty z serii MÅLA? Podpowiadamy – nie potrzeba pokerowej twarzy, tylko odrobiny szczęścia. IKEA Szczecin zorganizuje dla wszystkich fanów gier losowych koło fortuny, w którym do zdobycia będą właśnie m.in. popularne maskotki. Trzymamy kciuki za każdego gracza, choć trzeba wspomnieć, że atrakcji na świeżym powietrzu będzie więcej.

Wata cukrowa, popcorn i relaks 

Po emocjach związanych z wygraną warto odpocząć w specjalnej strefie relaksu i poczęstować się kolorową watą cukrową czy chrupiącym popcornem, a na osoby, które jednak wolą aktywny wypoczynek, czekają zawody w rzucie do celu lub segregowanie „śmieci” za pomocą koszy HÅLLBAR. Wszystkie te aktywności oraz girlanda ekologicznych balonów będą witać urodzinowych gości tuż przed głównym wejściem do sklepu. 

Degustacja lodów

Największe święto dzieci będzie celebrowane także lodami o smaku waniliowym. Każdy maluch spróbuje tych pyszności 1 czerwca br., tuż obok Szwedzkiego Bistro.

 

Ułóż lato z IKEA Family!

Letnia pora zbliża się wielkimi krokami, dlatego IKEA Szczecin zaprasza Klubowiczów IKEA Family do udziału w zabawnej i edukacyjnej przygodzie, a przy okazji eksplorowania różnych działów sklepu. W jego przestrzeniach uczestnicy będą mieli za zadanie zebrać wskazówki i ułożyć hasło, aby wygrać swój piknikowy starter.

Ponadto obok Czarodziejskiego Lasu Småland odbędą się warsztaty z pakowania piknikowego koszyka i quiz dotyczący zdrowego żywienia. To wyjątkowa okazja, aby zanurzyć się w letnie przygotowania i rozpocząć sezon piknikowy z rozmachem.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Trzecie Urodziny IKEA Szczecin – IKEA. Do zobaczenia!