klubowe

MIĘDZYODRZE 2

foto: materiały prasowe

Gdzie?
bulwar Maurycego Beniowskiego
Kiedy?
Sobota, 28.09.2019
O której godzinie?
21:00
Za ile?
30 - 50 zł; bilety dostępne na bilety.fm
Opis wydarzenia
Chcesz to przyjdź, Come With Us Festival, Elektroniczny Szczecin, Floating Events, 2shots zapraszają na drugie wydarzenie z cyklu Międzyodrze, które odbędzie się już 28 września, w specjalnie zaaranżowanym magazynie przy bulwarze Maurycego Beniowskiego.

 

Organizatorzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i sugestiom uczestników pierwszej edycji. Nowi Artyści, inny układ sali, lepsza wentylacja, dopracowane strefy, drugi bar, dodatkowa przestrzeń - to tylko kilka kwestii, na które organizatorzy zwrócili uwagę. Jak zapewniają: "Chcemy, aby Szczecin stale poznawał artystów, którzy w nim mieszkają i tworzą. Dlatego tym razem usłyszycie 21 lokalnych dj'ów, w tym aż 10 debiutantów na wydarzeniu!".

Lokalni artyści zostaną wsparci przez wyjątkowego gościa z Berlina. Rezydent KaterBlau, związany niegdyś bardzo mocno z legendarnym Bar25, w którym nie tylko grał, ale kształtował jego przestrzeń.. Jest jednym z głównych członków berlińskiego kolektywu Bachstelzen, który między innymi ma własną scenę na festiwalu Fusion. Mocno związany z festiwalem Garbicz zarówno muzycznie, jak i projektowo. Ceniony w środowisku artystycznym Berlina i nie tylko. Panie i Panowie, naszym headlinerem będzie Dave Dinger!

28 września w magazynie przy bulwarze Beniowskiego ponownie spotka się całe środowisko artystyczne, które aktywnie działa w naszym mieście. Idea dalej ta sama: łączymy siły, by stworzyć event inny niż wszystkie, ponad podziałami, poza granicami ulubionych klubów, po prostu razem. Artyści wystąpią na dwóch scenach, które będą różniły się muzycznie. Main Stage - house/tech house/melodic house/progressive, Dziupla - techno i pochodne.

Wystąpią:

Dave Dinger (Bachstelzen/KaterBlau/Berlin), Canalia (Daniel Zachodni b2b Dawid Korniak), Dastin, Dominik Szczepaniak, Lokkal Kommunity (RSTLS b2b Szymon Pankowsky), Matjaask, Moksha (Alex Waligóra, Kasia Reichel, Máni, Tomek Przybylak), Neuroshocked (Droptech b2b Sin Sensor), Phil Elementz, Rats Milk, Sonda Records (Daniel Stetting b2b Maciej Wunsch), Sunfleur, The Other Way (Adam Michalak b2b Rafał Banach), Viadrina.

- 22 dj'ów

- 2 sceny

- food trucki

- strefa chillout

- dodatkowa strefa

- dwa bary

- widok na Odrę

Organizatorzy zapowiadają, że ich celem jest to, aby Szczecin poznał artystów, którzy w nim mieszkają i tworzą. Jest to również wyjście naprzeciw oczekiwaniom ludzi, którym chcemy dać coś nietypowego - poza klubowymi podziałami, w miejscu, które będzie zaaranżowane od podstaw, event, po którym każdy wyniesie multum wiedzy odnośnie lokalnej sceny elektronicznej.

Partnerzy: bilety.fm, Hot Magazine Szczecin, wSzczecinie, MM Trendy, Vertigo Studio Reklamy

Uwaga! Każdy uczestnik musi zapoznać się z ważnymi informacjami na temat wydarzenia, mapką lokalizacji (Wydarzenie na Facebooku) oraz regulaminem dostępnym na http://floatingevents.pl/regulaminy/

Dołącz do wydarzenia na facebooku: miedzyodrze.eu

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję