Zwycięzca Eurowizji i twórca takich hitów jak „Heroes”, „Fire in the rain” czy „Should've Gone Home” wystąpi w Polsce tylko na czterech koncertach. Jeden z nich już 7 sierpnia odbędzie się w szczecińskim Teatrze Letnim.

Måns Zelmerlöw to szwedzka gwiazda, której międzynarodową sławę przyniosło zwycięstwo w 60. Konkursie Piosenki Eurowizji w Wiedniu. Zachwycił publiczność utworem „Heroes”, który szturmem podbił stacje radiowe na całym świecie, a w serwisie YouTube wyświetlono go już ponad 44 mln razy.

W ramach swojej europejskiej trasy koncertowej Zelmerlöw już za nieco ponad miesiąc przyjedzie do Polski. Wystąpi w Ostródzie, Płocku, Koszalinie oraz Szczecinie. W naszym mieście koncert odbędzie się 7 sierpnia o godz. 20:00 w Teatrze Letnim.

Publiczność usłyszy z pewnością największe przeboje Zelmerlöwa, jak „Heroes”, „Fire in the rain” czy „Brother Oh Brother”, ale podczas występu pojawi się też polski akcent. W duecie ze szwedzkim artystą zaśpiewa polska wokalistka Ola Kędra. Razem wykonają utwór „Walk with me”.

Måns Zelmerlöw to nie tylko piosenkarz, ale i prezenter telewizyjny. Na swoim koncie ma łącznie 8 płyt, z których ostatnia – „Time” – ukazała się w 2019 roku. Pochodzące z niej utwory „Beter Now” i „One” stały się hitami zarówno w Szwecji, jak i Polsce.

Bilety na koncert Månsa Zelmerlöwa w Szczecinie dostępne są na kupbilecik.pl, biletyna.pl, ebilet.pl.

Wydarzenie poprowadzi Alżbeta Lenska.