To będzie sobota pełna atrakcji w CH Omni Molo. Z okazji Dnia Dziecka szczecińską galerię odwiedzi ulubienica dzieci Kicia Kocia. Będzie można zrobić sobie z nią pamiątkowe zdjęcie i wziąć udział w wielu zabawach i ciekawych warsztatach. Na wszystko wstęp jest bezpłatny.

Z Kicią Kocią będzie można się spotkać w najbliższą sobotę, 27 maja. Bohaterka uwielbianych przez miliony dzieci bajek o rezolutnej kotce będzie gościć w Centrum Handlowym Omni Molo przy ul. Mieszka I 73 w godz. 12:00-18:00. W tym czasie na najmłodszych odwiedzających będzie czekać wiele atrakcji w kilku strefach, nawiązującej do popularnej bajki.

Dla śmiałków przygotowano gigantyczną, słodką grę podłogową – dzieci, poruszając się jak pionki po polach dużej planszy, rzucają kostką i odpowiadają na pytania zadawane przez animatorkę. Na tych, którym uda się dotrzeć do mety, będą czekały słodkie nagrody.

Dużo będzie się również działo w strefie plastycznej. Zaplanowano tu m.in. gigantyczną kolorowankę oraz kocie zajęcia plastyczne – kolorowanki, wyklejanki, a nawet kocie plasteliniaki i baloniaki.
Z kolei w strefie słodkich warsztatów każde dziecko będzie mogło wykonać własną tabliczkę czekolady!

Nie zabraknie też malowania twarzy i brokatowych kocich tatuaży!

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.