dla dzieci warsztaty

Lubkowe warsztaty

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 14.09.2019
O której godzinie?
13:00
Za ile?
dziecko 10 zł / opiekun 10 zł, dostępne na www.bilety.fm
Opis wydarzenia
DK 13 Muz zaprasza na "Lubkowe warsztaty", czyli sensoryczno-emocjonalne zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 3-6 lat i ich opiekunów.

 

Warsztaty będą okazją do spotkania się małych dziewczynek i chłopców - odważnych i nieśmiałych, urodzonych mówców i upartych milczków, małych odkrywców i wielbicielek jednorożców. Będziemy obcować z muzyką, tańcem, rytmiką, ale przede wszystkim będziemy używać wyobraźni. Postaramy się lepiej ruszać, świadomie używać swoich rąk, nóg i głosu. Będziemy uczyć się swojego ciała w przestrzeni i łączyć różne formy ekspresji. Partnersko w warsztatach wezmą udział dzieci i ich opiekunowie. Będzie wesoło, energicznie i optymistycznie. Zapraszamy na radosne odkrywanie siebie i świata. Na warsztatach prowadzący będzie starał się rozbudzić w małych uczestnikach chęć do poznawania swojego ciała, tym samym swoich możliwości.

Prowadzący: Krzysztof Lubka - teatrolog, instruktor teatralny i taneczny, animator działań artystycznych dzieci, choreograf i tancerz, dyrektor artystyczny festiwalu Tańca Współczesnego Nieważkości.

MIEJSCE: Sala Lustrzana DK „13 Muz”

Udział dziecka w warsztatach możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna. Liczba miejsc ograniczona.

Zajęcia odbywają się bez butów (dzieci i dorośli).

Czas trwania zajęć 45 minut.

Bilety: dziecko 10 zł / opiekun 10 zł, dostępne na www.bilety.fm

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję