Poznaj wszystkie twarze Grey Club Szczecin. Nowa jakość życia nocnego w naszym mieście. Nowoczesna dyskoteka w centrum Szczecina.
Opis miejsca

Lokal usytuowany jest na Deptaku Bogusława, który w stolicy Pomorza Zachodniego niewątpliwie jest jednym z najczęściej odwiedzanych punktów przez mieszkańców i turystów. W krótkim czasie stał się jednym z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych miejsc rozrywki. Łączy on w sobie wiele funkcji zaczynając od nowoczesnej dyskoteki z największym parkietem w mieście, zjawiskowym oświetleniem i najwyższej jakości nagłośnieniem, a kończąc na nocnej restauracji, która zadowala większość podniebień.

Grey Club to miejsce spotkań, które stawia na poziom i jakość obsługi. Dysponujemy prawdziwą strefą VIP desygnowaną markami Belvedere i Moet & Chandon, w której poczuć można poziom zabawy z największych stolic Europy i świata, strefą lounge, w której skosztować można naszej wyśmienitej kuchni, private room w którym można zorganizować prywatne spotkanie lub imprezę okolicznościową oraz duże loże zlokalizowane blisko parkietu tak aby niczym nie ograniczona zabawa dawała największą satysfakcję. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, grup zorganizowanych, jak i lokalnych firm i korporacji.

Godziny otwarcia
Poniedziałek: zamknięte
Wtorek: zamknięte
Środa: zamknięte
Czwartek: zamknięte
Piątek: 22:00 - 04:00
Sobota: 22:00 - 05:00
Niedziela: zamknięte