Po otwarciu sezonu w lodziarni przy parku Kasprowicza przyszedł czas na punkt zlokalizowany w samym centrum miasta. LODY SŁOWACKIEGO powracają po zimowej przerwie na ul. Krzywoustego 6. Już w tę sobotę zapraszają na sprawdzone smaki, ale i wyjątkowe nowości.

Dwa tygodnie temu na ponownym otwarciu LODÓW Słowackiego przy ul. Słowackiego 14 pojawiły się tłumy szczecinian.

– Pobiłyśmy nasze rekordy sprzedażowe w skali jednego dnia, lody schodziły fenomenalnie, nie nadążałyśmy z aktualizowaniem, które smaki są jeszcze dostępne – przyznają właścicielki i już dziś zapraszają do swojego drugiego punktu w centrum Szczecina. Od soboty, 27 kwietnia, mieszkańcy Śródmieścia nie będą musieli już jeździć na Niebuszewo, by rozkoszować się LODAMI Słowackiego. Po zimowej przerwie działalność wznawia lokal przy ul. Krzywoustego 6.

Zaskakujące nowości

Na wszystkich odwiedzających śródmiejski punkt LODÓW Słowackiego czekać będą smaki-szlagiery: słona pistacja, czekolada, truskawa, śmietanka oraz sorbet malina z miętą.

– Lody o smaku słonej pistacji sprzedają się u nas absolutnie najlepiej. Biją na głowę wszystkie inne, w tym śmietankę, która na świecie jest najpopularniejsza – przyznają właścicielki.

W ofercie pojawią się też absolutne nowości: mleczny rokitnik, fiołek oraz coś dla miłośników słodkości przełamanych innym smakiem – słony karmel.

– W najbliższych tygodniach planujemy jeszcze przygotować lody o smakach zielonej herbaty matcha i czekolady z rozmarynem – zdradzają właścicielki.

Owocne współprace

Dodatkowo w tym roku LODY Słowackiego rozpoczęły wspólne działania z innymi szczecińskimi markami.

– Premierowo będzie można spróbować lodów będących efektem współpracy ze szczecińską palarnią kawy TO.KAWA. Jeden smak inspirowany będzie kawą mrożoną, drugi – kawą po irlandzku – mówią właścicielki.

To nie jedyna planowana współpraca w tym sezonie. W przyszłości w ofercie lodziarni będzie można wypatrywać smaków stworzonych z pobliskim kinem Helios. Właścicielki nie chcą jeszcze zdradzać konkretów, ale przyznają, że będzie to propozycja, która ucieszy zarówno dzieci, jak i przypadnie do gustu dorosłym. Jednocześnie zapowiadają, że na tym ich pomysły się nie kończą.

Lodziarnia przy ul. Krzywoustego 6 zaskoczy również odmienionym wystrojem – pojawią się parasole i więcej miejsc do siedzenia. W ofercie dostępna będzie również kawa.

LODY Słowackiego przy ul. Krzywoustego 6 zapraszają na otwarcie w sobotę, 27 kwietnia, o godzinie 12:00. Lokal będzie czynny codziennie w godz. 12:00-20:00 aż do końca września.

https://www.facebook.com/lodyslowackiegoszczecin