stand-up i kabarety

Lobo StandsUp Vol.12 | gwiazda wieczoru: Jakub Poczęty

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 15.09.2019
O której godzinie?
19:30
Do kiedy?
Niedziela, 15.09.2019
Do której godziny?
22:00
Za ile?
20-30 zł; do nabycia na kupbilecik.pl
Opis wydarzenia
Czas na powrót tego, który występował jako pierwszy na naszej scenie!

 

Pamiętacie? Komik, któremu nie umknie nic, co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Pewny siebie, pełen energii, który ciągle szuka kontaktu z publicznością. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim. Przed Wami Jedyny i Niepowtarzalny Jakub Poczęty!

Całą imprezę w Barze Czystym poprowadzi jak zwykle Maciej Lobo Linke, standuper, znany w Szczecinie prekursor brazylijskiego jiujitsu i weteran starć w formule MMA. Szykujcie się na wieczór pełen ostrego dowcipu i starć słownych, czyli mocną zabawę! Scenę rozgrzeje wataha pyskatych OpenMikerów, których zdążyliście już poznać i polubić! Tak więc ZAPRASZAMY!

BILETY:

pierwsza pula (20 zł) i druga pula (25 zł) - do nabycia na www.kupbilecik.pl; w dniu występu w cenie 30 zł do nabycia na miejscu (liczba miejsc ograniczona)

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję