koncerty

Lastryko | Judys’s Funeral w Domku Grabarza

foto: Magda Patocka/ materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 06.04.2019
O której godzinie?
20:00
Za ile?
20 zł
Opis wydarzenia
Krautrockowe, psychodeliczne Lastryko i ożywczo głośne, noise-rockowe Judys’s Funeral – to skład najbliższej odsłony cyklu Tego Słucham. Koncert w sobotę 6 kwietnia w Klubie Storrady. Oba zespoły przyjadą z nowymi wydawnictwami.

Lastryko to trójmiejskie trio. Grają przestrzenny post-rock, ale teraz jeszcze bardziej psychodeliczny, mroczniejszy i uciekający w motoryczność krautrocka. Ekipa zasłynęła w Domku Grabarza doskonałymi koncertami podczas poprzednich wizyt. Trio tworzą Artur Bieszke, Jacek Rezner oraz Wojtek Lacki, związani m.in. z takimi zespołami jak 1926, Ampacity czy Wilga.

Judy’s Funeral wychodzą z mroku po kilku latach przerwy, które spędzili na przepoczwarzaniu się z nadziei polskiego noise’u w ludzi na etatach. Wracają na scenę - po raz pierwszy w Szczecinie, po raz pierwszy w Domku Grabarza. Lada moment ukaże się ich nowa płyta "”Trzôsk". Judy’s Funeral to hałaśliwa ekipa, która lubi przesterowane gitary i rozkręcony bas. Więc jeśli uznamy, że grają post- rock, to w tym najgłośniejszym, noise’owym wydaniu. Trio tworzą Filip Rojek, Piotr Piórkowski i Marcin Lewandowski.

Lastryko | Judys’s Funeral

sobota 06.04, godz. 20:00

Klub Storrady (Domek Grabarza) Szczecin, ul. Storrady 2

wstęp: 20 pln

drzwi 19.00

koncerty 20.00

Fb event: https://www.facebook.com/events/548443739000264/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję