koncerty

Koncert DEATH CRUSADE, MILKINK i HERIDA PROFUNDA

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 27.09.2019
O której godzinie?
19:00
Za ile?
25 PLN – dorośli, 10 PLN – młodzież poniżej 18. roku życia
Opis wydarzenia
W piątek, 27 września 2019, odbędzie się koncert polskich zespołów ze sceny niezależnej DEATH CRUSADE, MILKINK i HERIDA PROFUNDA. Na ten występ zapraszamy do Laboratorium Muzycznego Jambar, przy ul. Kolumba 5 w Szczecinie.

 

DEATH CRUSADE, MILKINK i HERIDA PROFUNDA – koncert w Szczecinie!

→ DEATH CRUSADE

(Metal Crust Punk D-beat Grindcore – Gdańsk)

Death Crusade to trójmiejscy weterani sceny niezależnej znani m.in. z takich kapel jak: Filth Of Mankind, Enough!, Money Drug, Putrid Evil, Salviction czy HIV. W 2017 roku zespół nagrał debiutancki, pełnowymiarowy materiał "Rakieta /// Bomba" wydany przez kilka wytwórni w Polsce i Europie. W planach na niedaleką przyszłość mają nagranie kolejnej płyty. Death Crusade to gotowy koncertowy monolit, który przykłada dużą wagę do żywiołowości na występach. Dotychczas dzielili scenę z takimi zespołami jak: Brujeria, Extinction Of Mankind, Deviated Instinct, Inkwizycja. To będzie ich pierwszy strzał w Szczecinie!

→ MILKINK

(Post Metal / Dark Noise / Instrumental – Międzyrzecz i Skwierzyna)

Milkink to zespół poruszający się na granicy intensywnego dark noise i post metalu. W swojej twórczości szuka równowagi pomiędzy brutalnością a wrażliwością. Duet z Międzyrzecza i Skwierzyny gra od 2015 roku. Pod koniec czerwca 2019 roku pojawił się ich pierwszy, długo wyczekiwany, album długogrający "Through The Looking Glass", nagrany w Monroe Sound Studio. Płyta przenosi słuchacza do ciemnego, absurdalnego i osobliwego świata "po drugiej stronie lustra".

→ HERIDA PROFUNDA

(Grindcore Punk – Poznań i UK)

Herida Profunda to skład lubiący hałas i związki na odległość: pochodzą z Gorzowa Wielkopolskiego, a obecnie część członków stacjonuje w Poznaniu, a jeden w UK. Zespół powstał w 2012 roku, oprócz grania w kraju, zaliczyli również kilka zagranicznych tras. Na koncie wydawniczym mają płytę długogrającą oraz splity z Hellbastard i Hello Bastards. W planach: 3-way split z Suffering Quota i Psychoneurosis, drugi duży, czarny krążek i kolejne koncerty.


KONCERT: DEATH CRUSADE, MILKINK, HERIDA PROFUNDA

27 września 2019 (piątek), godz. 19:00

Jambar, ul. Kolumba 5, Szczecin

Wstęp: 25 PLN – dorośli, 10 PLN – młodzież poniżej 18. roku życia

Organizatorzy: Kolektyw P1 & 100% Hardcore Punk Gigs

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję