koncerty

Koncert Classic ROCK Trio & Drums

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 30.06.2019
O której godzinie?
19:00
Za ile?
30 zł; dostępne na bilety.fm
Opis wydarzenia
Classic ROCK Trio to zespół składający się z klasycznych instrumentów, lecz wykonujący muzykę daleką od poważnych dźwięków symfonicznych. Trio wyróżnia repertuar składający się z własnych aranżacji klasyki muzyki rockowej.

 

Muzycy koncertują ze sobą ponad 10 lat, poszukując nowych barw muzyki rozrywkowej poprzez wykonanie sekcji basowej poprzez wiolonczelę, gitary czy fortepianu przez altówkę oraz sekcji wokalnej przez flet. Aby urozmaicić brzmienie classic rock trio zaprosiło do współpracy świetnego szczecińskiego perkusistę - Krzysztofa Kołłątaja. Tak powstały kwartet zaprezentuje autorskie aranżacje największych przebojów zespołów: Led Zeppelin, Red Hot Chilli Peppers, The Cranberries, AC/DC, Metallica, Queen, Nirvana, U2, Dżem, SOAD, Republika itp.

Niewątpliwie jest to uczta muzyczna dla fanów muzyki rockowej, jak i dla melomanów, którzy kochają alternatywne i kreatywne podejście do muzyki klasycznej. A na pewno dla tych, którzy stereotypowo wyobrażają sobie instrumenty klasyczne trzymane przez filharmoników we frakach i sukniach...

Skład zespołu:

Perkusja - Krzysztof Kołłątaj

Flet poprzeczny - Katarzyna Krajka

Altówka - Damian Krajka

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję