Kluby i dyskoteki

Elefunk The Club

Czy teraz otwarte?
NIE
OPIS LOKALU

Elefunk The Club to miejsce łączące wszech-wymiar artystyczny, muzykę i najwyższej próby sztukę miksologii. Zapraszamy!

Elefunk The Club to mieszczący się w podziemiach szczecińskich 13 Muz klub, w którym czuć dobry klimat muzyczny! Na 400 metrach kwadratowych każdy znajdzie coś dla siebie – odjazdową salę taneczną, salę chilloutową, strefę VIP, wygodne loże i zakamarki, w których będzie można złapać oddech po szalonej zabawie.

Przestrzeń klubu łączy wszechwymiar artystyczny, muzykę, performance i sztukę miksologii. Tutaj każdy może swobodnie wymieniać się swoimi poglądami i dać upust swojej artystycznej ekspresji. Dzięki ścisłej współpracy z instytucją kultury 13 Muz, we wnętrzu klubu raz na kwartał powstaje dzieło sztuki, które uświetnia jego wnętrze.

W Elefunku zakosztujesz najlepszej muzyki typu TRAP / RAP / RnB / Mashup.

Profesjonalni barmani i barmanki zapewnią naszym gościom obsługę na najwyższym poziomie, a niepowtarzalny charakter klubu pozwoli zakosztować czegoś nowego!

Lokal jest klimatyzowany.

Gdzie?
pl. Żołnierza Polskiego 2, Szczecin
Strona WWW
Adres e-mail
info@elefunk.pl
Telefon
788 788 786
Godziny otwarcia
Piątek: 21:00 - 05:00
Sobota: 21:00 - 05:00
Komentarze
~Marakasa
25.03.2018 17:01

Czy w ten piątek jest klub otwarty?

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję