koncerty

Jetbone

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 15.03.2019
O której godzinie?
21:00
Za ile?
40 zł w przedsprzedaży, 50 zł w dniu koncertu; bilety dostępne m.in. na bilety.fm
Opis wydarzenia
Jetbone to zespół grający funky rock 'n' rolla z Sundsvall w Szwecji. Korzenie ich stylu leżą w starym dobrym stylu lat 60. i 70. Istnieją od 2008 roku i od tego czasu przygotowują swoją specjalną mieszankę groove'u i southern rocka. Spotkali się już w szkole średniej, gdzie wszyscy przyszli członkowie interesowali się dobrą muzyką i utalentowanymi zespołami. Mieszając swoje różnorodne zainteresowania stworzyli własny styl, składający się z roztańczonych gitar, dzikiej perkusji, krzyczących organów i funkowego basu z dodatkiem melodyjnych wokali.

Zespół składa się z Alina Riabouchkina na wokalu i gitarze, Gustava "Gurtena" Sjödina na wokalu i basie, Sebastiana Engberga na gitarze, Tobiasa Bengtssona na klawiszach i Albina Lindera na perkusji.

Jetbone nagrał nowy album - "Magical Ride", który został wydany w Europie przez wytwórnię Rootsy Music 16-tego września 2016. Album ten jest pełen muzycznej różnorodności, która oddaje to jak grają na żywo, kiedy to dołączają do nich czasem różne chóry, perkusjonaliści i sekcje dęte.

Jetbone odbywał trasy po Hiszpanii, Rosji, Szwecji i zagrał ponad 300 koncertów. Supportował takie zespoły jak: The Temperance Movement (UK), Electric Boys (USA) i Sator (Szwecja). Doświadczenie, zgranie oraz miłość do muzyki uczyniła Jetbone kandydatem na jeden z najbardziej utalentowanych zespołów rockowych ze Skandynawii.

Skład:

Gurten Sjödin - Vocals, Bass

Alin Riabouchkin - Vocals, Guitar

Sebastian Engberg - Guitar

Tobias Bengtsson - Organ/Piano

Albin Linder - Drums

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję