spotkania inne

Jesteś, więc możesz! [najbardziej inspirujące historie z Polski]

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 15.03.2019
O której godzinie?
17:00
Do kiedy?
Piątek, 15.03.2019
Do której godziny?
20:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Zespół "Jestem, więc mogę" zaprasza na długo zapowiadane wydarzenie - "Jesteś, więc możesz!". Trzygodzinny DARMOWY event obejmujący najbardziej inspirujące historie z całej Polski!

Otwarte wydarzenie "Jesteś, więc możesz!" odbędzie się 15.03.2019 w Szczecińskim Inkubatorze Kultury przy al. Wojska Polskiego 90 (w godzinach 17:00 - 20:00).

Pięciu prelegentów (nie tylko ze Szczecina) pokaże jak zdobyli "swój Everest".

Michał Michalski, trener skuteczności osobistej i autor książki "Jak zmienić nawyki i wzmocnić silną wolę", skupi się na kwestii zarabiania na pasji.

Dawid Hamera, inicjator powstania Szczecina 2.0, opowie o tym, "jak nadążyć za sobą".

Aleksandra Słabczyńska, studentka medycyny i projektantka ubrań (z Lublina!) podpowie "Jak w nowoczesnym świecie pozostać wiernym sobie?".

Mikołaj Chaława, właściciel szkoły językowej, pokaże jak w młodym wieku stać się niezależnym finansowo.

Natalia Nafalska, laureatka wielu konkursów recytatorskich, zaprezentuje, że poznając siebie poznajemy świat.

 

Projekt społeczny "Jestem, więc mogę" przygotowały trzy licealistki z XIII LO w ramach olimpiady "Zwolnieni z Teorii". Projekt ma na celu zmotywowanie szczecinian do realizacji swoich celów. Dotychczas pomysłodawczynie przeprowadziły kilkanaście prelekcji w szkołach (SP 6, SP56, GM 16, LO13), z których skorzystało blisko 300 uczniów. Podczas spotkań poruszane były następujące tematy: "Jak skutecznie wyznaczać cele?", "Jak uniezależnić się od innych" oraz "Rola podświadomości i porażki". Każdy temat został ukazany na przykładzie osobistych doświadczeń prelegentek (udział w MŚ Juniorów w lekkoatletyce, wyprawa rowerowa na Hel czy zmagania z Olimpiadą Biologiczną).

Szczegóły wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1340439842760414/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję