Do wydarzenia pozostały zaledwie trzy tygodnie. Już w pierwszy weekend czerwca odbędzie się 35. edycja biegu dla dzieci i dorosłych „Policka Piętnastka”. Zapisy trwają tylko do 24 maja. – Zainteresowanie w każdym roku jest spore – podkreślają organizatorzy.

Pierwszego dnia wydarzenia, 1 czerwca, odbędą się biegi dla dzieci i młodzieży. Na stadionie lekkoatletycznym najmłodsi rywalizować będą w 8 kategoriach wiekowych. Natomiast drugiego dnia „Piętnastki”, 2 czerwca, zaplanowano biegi główne na dystansach 5 oraz 15 kilometrów, ale także nordic walking. Trasa biegu prowadzić będzie ulicami Polic i Siedlic.

„Zapewni to niezapomniane wrażenia ze sportowej rywalizacji nie tylko uczestnikom, ale także licznym kibicom. Różnorodność „Polickiej Piętnastki” daje możliwość uczestnictwa w wydarzeniu szerokiemu gronu biegaczy. Niezależnie od preferowanego dystansu czy wieku” – czytamy w opisie wydarzenia.

Na zwycięzców czekają puchary, dyplomy oraz nagrody. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl.

Dorośli: https://zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/policka-pietnastka

Dzieci: https://zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/policka-pietnastka-dzieci