Tanecznym krokiem warto urozmaicić sobie czas wolny. Już w piątek w Kimama Dance Studio w planie zajęć pojawią się atrakcyjne zajęcia z hip-hopu oraz new age.

Są to całkowicie nieodpłatne pokazowe zajęcia dla dzieci i młodzieży m.in z hip-hopu. Oprócz tego będzie można uczestniczyć w zajęciach tanecznych z innych technik, również za darmo. Taka propozycja pozwoli na dokładne zapoznanie się z ofertą studia oraz instruktorami.

W rytmie hip-hopu

Zajęcia z hip-hopu oraz new age będą prowadzone przez Tomasza Repetę. Tomasz jest tancerzem. Przygodę z tańcem rozpoczął w 2006 roku. Od samego początku swoje umiejętności taneczne rozwijał pod okiem Bartłomieja Kobeszko. Był tancerzem grupy One Be Flow oraz Ready To Freak. Przez wiele lat uczestniczył w ogólnopolskich turniejach tanecznych. Finalista najpopularniejszych zawodów "Rytm Ulicy" oraz "Wirująca Strefa" wraz ze swoją grupą Ready To Freak, która czynnie działa w Studiu tańca "Parkieciarnia". W 2011 roku tancerz pokazowej grupy Studia tanecznego "High Defginition".

Ponadto systematycznie brał udział w obozach oraz warsztatach tanecznych, które wykształciły perfekcje, energię i indywidualizm. Swoją  pozytywną energią i indywidualnym stylem zyskał grono sympatyków. Podczas zajęć stwarza przyjazną atmosferę, która sprzyja każdemu, kto uczestniczy w tych zajęciach.

GRAFIK:

18.15 – street dance | Anita Bugała

19.00 – hip hop/new age | Tomasz Repeta

KIEDY:

25.10.2013

GDZIE:

Kimama Dance Studio

ul. Tkacka 64

 

TUTAJ INFO O WYDARZENIU:

https://www.facebook.com/events/444649298989776/