Rytmiczny beat, który przepływa przez każdą komórkę ciała, wzmocniony wizualizacjami, co pozwoli na pełną wolność wyrażania siebie – przed miłośnikami techno wyjątkowa noc. W klubie Słowianin zagości legendarna impreza „LA FÊTE” organizowana przez kolektyw „HÊAVÊN LAB”.

Już w najbliższy piątek, 21 czerwca, Hêavên.Lab powróci do Szczecina ze swoim flagowym projektem – kolejną odsłoną La Fêtê!

–To była nasza pierwsza impreza, którą stworzyliśmy, zawsze grają na nich DJ-e z naszego labelu, gramy na niej naszą główną muzykę, czyli hard techno i techno – mówią organizatorzy i podkreślają, że to wydarzenie zarówno dla stałych bywalców, jak i dopiero zaczynających swoją przygodę ze sceną techno.– Wiele osób przychodzi do nas po evencie i mówi, że byli po raz pierwszy i że zaraziliśmy ich tą muzyką.

W piątkową noc o najlepszą muzykę zadbają, jak zawsze, MARV, TH4TS N0T ME (nowa odsłona Alicasa), Dajen wraz z wyjątkowymi: Philip Eko z Poznania oraz WRK z Łodzi. Za visuale odpowiadać będzie katastrofa.visuals

To będzie trzecia i wyjątkowo niezapomniana edycja. Tym razem impreza zagości w Domu Kultury Słowianin, którego przestrzeń organizatorzy określają jako „unikatową i z fenomenalnym nagłośnieniem i oświetleniem”.

–Szukaliśmy podobnego miejsca jak Tama w Poznaniu, gdzie jest duża przestrzeń i jedna sala. A że Słowianin dostarcza wielki ekran do wizualizacji świetlnych czy lasery i światła, stwierdziliśmy że to miejsce stworzone do imprez techno – podkreślają organizatorzy.

To tu kilkuset osób da się porwać rytmicznym beatom i zawładnie parkietem. Zgodnie z obietnicami organizatorów, królować będzie Hard Techno, które do białego rana będzie porywać do tańca.

–Kiedyś Szczecin miał wiele takich imprez. My chcemy wrócić do tego – mówią organizatorzy. –Zasady się nie zmieniają: chcemy aby podczas naszej imprezy panowała pełna tolerancja, oraz wolność wyrażania samego siebie, bez uprzedzeń i dyskryminacji! – zaznaczają organizatorzy.

Na „LA FÊTE” organizatorzy zapraszają 21 czerwca o godz. 23:00. Bilety w przedsprzedaży od 30 zł dostępna na: https://www.biletomat.pl/bilety/la-fete-vol-3-0-szczecin-40649/.