Jego hity „Heroes”, „Fire in the rain” czy „Should've Gone Home” mają miliony wyświetleń w serwisie YouTube. W Szczecinie będzie można usłyszeć je na żywo. Måns Zelmerlöw wystąpi w naszym mieście już 7 sierpnia!

Måns Zelmerlöw to szwedzki wokalista popowy i prezenter telewizyjny. Światową sławę zyskał, zwyciężając w 60. Konkursie Piosenki Eurowizji w Wiedniu. Zachwycił publiczność utworem „Heroes”, który obecnie ma ponad 44 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

W ramach swojej europejskiej trasy koncertowej w sierpniu przyjedzie do Polski. Måns Zelmerlöw da w naszym kraju tylko cztery koncerty. Jeden z nich odbędzie się 7 sierpnia w Teatrze Letnim w Szczecinie.

W amfiteatrze na żywo będzie można usłyszeć znane i uznane przeboje szwedzkiej gwiazdy. Poza słynnym „Heroes”, również „Fire in the rain” czy „Brother Oh Brother”. Na swoim koncie Zelmerlöw ma łącznie 8 płyt, z których ostatnia – „Time” – ukazała się w 2019 roku. Pochodzące z niej utwory „Beter Now” i „One” stały się hitami zarówno w Szwecji, jak i Polsce.

Na scenie artyście będzie towarzyszył 6-osobowy zespół. Gościnnie wystąpi Ola Kędra, która w duecie z Månsem Zelmerlöwem wykona utwór „Walk Witch Me”.

Koncert szwedzkiej gwiazdy Eurowizji odbędzie się w Teatrze Letnim w Szczecinie już 7 sierpnia o godz. 20:00. Bilety dostępne są na kupbilecik.pl, biletyna.pl, ebilet.pl.

Wydarzenie poprowadzi Alżbeta Lenska.