Szczecińska Akademia TWP ogłosiła promocję, dzięki której tegoroczni maturzyści mogą do końca lipca zaoszczędzić 25% na czesne za pierwszy rok nauki. To jednocześnie przepustka na uczelnię z 27-letnią tradycją, która do tej pory wykształciła aż 21 tysięcy zadowolonych absolwentów. Warto uwagę skierować nie tylko na psychologię, ale też doskonale przygotowane studia I i II stopnia z kryminologii prowadzone w przyjaznej atmosferze i w dogodnych godzinach.

Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie istnieje od 1997 roku

Przez prawie trzydzieści lat Akademia TWP zebrała nie tylko kadrę wybitnych naukowców, ekspertów i wykładowców. W miejscu tym przygotowano przede wszystkim właściwą infrastrukturę, dzięki której kształcenie może przebiegać nie tylko w wymiarze teoretycznym, ale i praktycznym. Świetnie wyposażone pracownie, np. badań kryminalistycznych, badań fokusowych, testów psychologicznych, neuroterapii i biofeedbacku oraz wiele innych, to idealna przestrzeń do zdobywania cennych doświadczeń. Przez tak wiele lat obecności na rynku, władze uczelni zauważyły jeszcze jedno: nie ma możliwości pełnej i skutecznej nauki, bez ludzkiego, przyjaznego i wręcz rodzinnego podejścia do studenta. Dlatego w Akademii każdy może liczyć na wsparcie i co najważniejsze – szybko je otrzymać.

Jedyna niepubliczna uczelnia w regionie z prawem do kształcenia na kierunkach kryminologia i psychologia

— Tegorocznych maturzystów zachęcamy nie tylko do skorzystania ze sporej zniżki, ale przede wszystkim oferujemy im dwa bardzo ciekawie prowadzone i jednocześnie przyszłościowe kierunki: kryminologię i psychologię — mówi Michał Ruczyński, kierownik działu marketingu w Akademii TWP. — Niezwykle interesująca jest kryminologia, którą wyróżniają zajęcia praktyczne. Jednym z naszych atutów jest organizacja zajęć w postaci spotkań w zakładach karnych, w tym także z udziałem skazanych na wieloletnie wyroki. Ponadto jednym z wykładowców Akademii jest dr Bogdan Lach, którego zajęcia zawsze cieszą się ogromną popularnością. To również pierwszy polski profiler oraz współautor książek z Katarzyną Bondą — dodaje.

Zajęcia są prowadzone w piątki po południu, jak również w soboty. Wtedy odbywają się one stacjonarnie, a studenci korzystają z pracowni i uzyskują wiedzę praktyczną. W niedzielę natomiast są prowadzone wykłady online, ale jedynie do południa, aby resztę weekendu można było przeznaczyć na regenerację i odpoczynek oraz spotkania z najbliższymi.

Dzisiejsze czasy przynoszą wiele wyzwań dla zdrowia psychicznego, co zwiększa zapotrzebowanie na wykwalifikowanych psychologów. Studiowanie psychologii to nie tylko zdobycie wiedzy teoretycznej, ale i praktycznych umiejętności, które pozwalają efektywnie pomagać innym. Psychologowie są potrzebni w wielu sektorach, takich jak służba zdrowia, edukacja czy biznes, co czyni ten zawód niezwykle wszechstronnym

Zniżka na czesne 25%

Od poniedziałku ósmego lipca, aż do końca miesiąca, Akademia TWP przewidziała zniżkę dla tegorocznych maturzystów. Zapłacą oni mniej o 1/4 za czesne za pierwszy pełny rok. Cennik opłat znajduje się na stronach Akademii.

Poza psychologią i kryminologią, w tej szkole wyższej można studiować pedagogikę specjalną, BHP, pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną, pracę socjalną, obronność i bezpieczeństwo narodowe oraz psychologię w biznesie. Wszystkie zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, a studenci mogą liczyć na indywidualne podejście oraz wsparcie ze strony kadry.

Pełną ofertę można znaleźć pod adresem: https://akademiatwp.pl/oferta/