Kilka miesięcy temu do rąk Szczecinian trafiła karta rabatowa Elite Card. Jest to zupełnie nowy produkt, dzięki któremu mieszkańcy miasta każdego miesiąca mogą poczynić istotne oszczędności w swoim budżecie.

Karta Elite Card została stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie najlepsze usługi za najmniejsze pieniądze. Skierowany jest nie tylko do osób indywidualnych, ale również dla firm, które mogą wykorzystać karte jako dodatkowe świadczenia pozapłacowe dla swoich pracowników. Elite Card stwarza wiele możliwości, dzięki którym klienci będą mieli okazję zapoznać się z najlepszymi ofertami restauracji, klubów, salonów kosmetycznych, szkół językowych i innych.

Będąc posiadaczem Elite Card skorzystać można ze zniżek sięgających nawet 80% w ponad 350 różnych firmach w Szczecinie a ich liczba stale rośnie. Do wyboru jest szereg różnych branż począwszy od szeroko pojętej gastronomii, lokali rozrywkowych i sportowych przez sklepy odzieżowe, obuwnicze, komputerowe i wiele innych, aż po różnego rodzaju usługi, w tym także bardzo pożądane usługi motoryzacyjne. Osobny dział poświęcony jest również edukacji, zawierający szereg szkół językowych, nauki jazdy, szkół tańca oraz innych kursów i szkoleń. Nie zapomniano także o rodzicach, którzy nierzadko wydają spore pieniądze na atrakcje i różnego rodzaju zajęcia dla swoich pociech. Posiadając Elite Card również i oni mogą liczyć na zniżki w firmach branży dziecięcej jak np. zajęcia sportowe, artystyczne, bawialnie czy organizację urodzin. 

Pełna i aktualna lista partnerów dostępna jest na stronie www.elitecard.eu.

 

Dlaczego warto posiadać Elite Card?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Koszt zakupu karty zwraca się już w po pierwszym miesiącu korzystania z niej, a czasem nawet po pierwszej transakcji! Wszystko to dzięki dużej i stale rosnącej bazie partnerów oraz atrakcyjnych zniżek. Dalsze korzystanie z karty przez jej posiadacza to już czysty zysk i przyjemność z robienia tańszych zakupów. Czy można oczekiwać czegoś więcej?

 

Dlaczego warto zostać partnerem Elite Card?

Każda firma, która przystąpi do programu Elite Card może liczyć na nowe grono klientów, którzy zachęceni rabatami, chętniej skorzystają z ich oferty. Dodatkowo partnerzy Elite Card, wraz ze swoimi ofertami, promowani są na facebookowym profilu Elite Card i innym mediach. Wszystko to całkowicie za darmo!

 

Od lipca 2013r. do grona partnerów Elite Card dołączyło ponad 350 partnerów, z oferty których korzysta już ponad 2 000 szczęśliwych posiadaczy kart, a ich liczba dynamicznie rośnie.

 

Topowe zniżki dla posiadaczy Elite Card:

80% zniżki na wybielanie zębów w Orto Profil i White & Beauty

75% zniżki na pierwsze nurkowanie w Sharp Diving

50% zniżki na grę w kręgle i bilarda w MK Bowling

40% zniżki na wszystkie kursy językowe w SpeakUp

50% zniżki na drugi sok w Soko Loko

25% zniżki na pizzę w pizzeriach Gruby Benek, Biesiadowo, La Vera Pizza

50% zniżki na perfumy w PC Marketing

30% zniżki na całe menu w Pizzerii Mexicana

50% zniżki na wieczór kawalerski w Kabaret Club

20% zniżki na całe menu w Samo Zło, Restauracji Chata, Czili Kafe, Restauracji Kuźnia i innych

40% zniżki na masaż w AncoraMed

30% zniżki na usługi kosmetyczne w Studiu Urody Ego

30% zniżki na wszystkie usługi w Gabinecie Kształtowania Sylwetki

20% zniżki na grę w squasha w Squash Club

Darmowe wejście i drink w Senso Club

20% zniżki na elektroniczny paintball w Labirynt Laser Tag

20% zniżki na wejście do Groty Solnej

20% zniżki na wyjazdy do Hide Parku i Tropikalnej Wyspy w Biurze Podróży NaMaxa Tour

20% zniżki na zajęcia dla dzieci w Bobo Time

 

A to tylko niektóre zniżki spośród katalogu ponad 350 partnerów.