Zapełniony parkiet, panie tańczące na barze, gorąca atmosfera... – to tylko urywek tego, co działo się w Coyote Clubie podczas „zakręconej środy”.

Dobra muzyka to podstawa

Wczoraj (tj. 7.10.2009 r.) odbyła się inauguracja roku akademickiego w Coyote Clubie. „Zakręcona środa”, bo taką nazwę nosi impreza studencka, którą cyklicznie organizuje Coyote Club, przypadła studentom do gustu. Nie opuszczali oni parkietu, a to m.in. za sprawą dobrej muzyki, którą zagwarantowali imprezowiczom DJ MIQRO oraz DJ TM. Muzyczne rytmy w stylu lat `70, `80, `90 oraz elementy muzyki house rozruszały studentów. Można było także posłuchać muzyki na żywo w wykonaniu duetu Damian&Elvis.

Tańce na barze i drinki z betoniarki

Uczestnicy imprezy mogli także podziwiać występy pań tańczących na barze (co jest zresztą charakterystyczną cechą tego lokalu), a także popisy dziewczyn z grupy SHAKE`N`SHOW, w której skład wchodzą: Dominika Kujawa, Marta Wojtowicz oraz Monika Jankowska.

Niepowtarzalną atrakcją wieczoru były drinki robione w betoniarce, które trafiły do rąk najlepiej bawiących się uczestników imprezy. Organizatorzy zaskoczyli tym samym swoim oryginalnym pomysłem na rozkręcenie zabawy.

Plusy i minusy wg studentów

Wydarzenie przypadło studentom do gustu. „Impreza jest ciekawa, a tym samym fajna. To, co podoba mi się najbardziej, to muzyka przy której dobrze się bawię. Bardzo chętnie tu wrócę.” - mówi 22-letni Michał. Nie obyło się jednak bez małych uwag: „Tancerki są w porządku, jednak zespół grający muzykę live nie do końca był ze sobą zgrany” - stwierdza 20-letnia Dagna. Z kolei Zuzia (19 lat) komentując zabawę mówi: „Jestem mile zaskoczona klimatem lokalu. Podoba mi się to, jak barmani wykonują triki za barem. Dodaje to uroku całej imprezie, jednak tańczące na barze dziewczyny z Coyota... mogłyby poświęcić więcej czasu na ćwiczenia taneczne”.

W programie cyklicznej imprezy, jaką jest „zakręcona środa” w Coyote Clubie, przewidziane są także każdego tygodnia konkursy oraz gratisowe drinki dla najlepiej bawiących się uczestników.

Patronat medialny nad tym wydarzeniem posiada portal wSzczecinie.pl