Firma FDomes znana jest z produkcji namiotów glampingowych. Spektakularne kule sferyczne cieszą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. Powstają całe „osiedla” turystyczne, gdzie można spędzić czas na łonie natury, a zamiast w tradycyjnych domkach nocuje się w świetnie wyposażonych namiotach sferycznych. Teraz firma prezentuje swój nowy produkt: 35-metrowe domki glampingowe. – Mamy już zapytania o nie z wielu krajów Europy, ale też z Ameryki czy nawet Australii. To idealny koncept turystyczny, a także rozwiązanie do użytku indywidualnego w ogrodzie czy na działce – mówi Joanna Reimann, dyrektor sprzedaży w firmie FDomes.

Trend ze świata, który może stać się przebojem także w Polsce

Czy na 35 metrach kwadratowych zabudowy glampingowej można zmieścić wszystko, co jest nam niezbędne do wypoczynku? Jak najbardziej! Udowadnia to nowy produkt firmy FDomes, czyli domki glampingowe, które zachwycają komfortowym wyposażeniem, a jednocześnie prostą i bardzo estetyczną architekturą. Domki mogą być idealną częścią ogrodu lub działki, ale też świetną inwestycją, gdy planujemy stworzyć turystyczny resort, a swoim gościom chcemy zaproponować coś więcej niż tylko standardowe obiekty noclegowe.

– Glamping jest jednym z najbardziej progresywnych trendów turystycznych na świecie. Na terenach zielonych, w lasach, nad jeziorami powstają efektowne resorty glampingowe zapewniające komfortowy wypoczynek blisko natury – mówi Joanna Reimann. 

Unikalny design, gwarancja trwałości, luksusowe wyposażenie

Namioty glampingowe FDomes są znane z unikalnego designu i mocnej konstrukcji. Nowy model nie jest wyjątkiem. Jego rama w kształcie litery A jest nie tylko estetyczna, lecz także solidna i stabilna, a to bardzo ważne aspekty zapewniające bezpieczeństwo i trwałość struktury.

Głównym elementem wizualnym jest duże szklane przesuwne okno tarasowe przepuszczające do wnętrza obfite ilości naturalnego światła i odsłaniające malowniczy widok na otaczającą przyrodę. Wszystko to sprawia, że namiot glampingowy FDomes jest idealnym miejscem dla rodzin, przyjaciół czy par pragnących oderwać się od codzienności.

Wnętrze domku glampingowego cechuje się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi dzięki użytym materiałom wykończenia. Jest to szczególnie istotne w zróżnicowanych warunkach pogodowych, zapewnia bowiem komfortowe warunki pobytu przez cały rok. Zalecamy wyposażenie domku w urządzenie z funkcją grzania i chłodzenia.

– Dajemy Klientom możliwość dostosowania wnętrza według własnych preferencji. Można zdecydować się na samodzielne urządzenie przestrzeni lub skorzystać z prefabrykowanego modułu FCubes. Moduł ten zawiera łazienkę, kuchnię i antresolę, co zapewnia jeszcze większy komfort użytkowania. To szybkie i proste rozwiązanie skraca czas przygotowania domku do ewentualnego wynajmu lub po prostu użytkowania – tłumaczy Joanna Reimann.

Twój resort glampingowy dzięki KPO? To szansa na wyróżnienie się na tle konkurencji

Przedsiębiorcy działający w sektorze HoReCa, którzy mają udokumentowany spadek obrotów i stratę w czasie pandemii COVID-19, mogą liczyć na wsparcie ze środków z Krajowego Planu Odbudowy. To szansa na rozwój i zaplanowanie inwestycji, które sprawią, że oferta turystyczna przedsiębiorstwa stanie się jeszcze atrakcyjniejsza. Jest to więc idealna okazja, by zainwestować w glamping.

Maksymalna wartość kosztów kwalifikowalnych przedsięwzięcia wspartego przez KPO może wynieść 600 tys. zł, a maksymalna dotacja 90% tych kosztów. Ze środków z KPO mogą skorzystać firmy sektora MŚP, które prowadziły i prowadzą działalność gospodarczą określoną odpowiednim kodem Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD), potwierdzoną wpisem do właściwego rejestru w jednej z branż: hotelarstwo, gastronomia, turystyka, kultura.

Glamping to szansa na rozwój turystyki na Pomorzu Zachodnim, wyróżnienie się na tle konkurencji i zainteresowanie turystów zupełnie innym sposobem spędzania wolnego czasu w zachwycających okolicznościach przyrody.

Poznaj nas lepiej:

https://fdomes.com/kpo/

https://fdomes.com

https://www.instagram.com/fdomes/

https://www.facebook.com/fdomes/