koncerty

Dog Dimension | Blokowisko w Domku Grabarza

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 24.05.2019
O której godzinie?
20:00
Za ile?
20 zł
Opis wydarzenia
Szykuje się kolejna Post Punk Night w Klubie Storrady. W piątek 24 maja na scenie pojawi się berlińskie trio Dog Dimension i polski duet Blokowisko. Na co się szykować? Na sporo garaż rocka, post-punka, zimnej fali i synth popu. Zaprasza cykl Tego Słucham.

Dog Dimension to nowe trio z Berlina w klimatach post punk/garage rock. W składzie m.in. ludzie z rozwiązanego już składu Bechamela, który swego czasu narobił sporo szumu. Teraz czas na Dog Dimension. Mają debiutancką epkę, która wyszła w lutym. Ruszają z nią w trasę po Niemczech, Francji, Szwajcarii i Polsce (Szczecin, Gorzów).

Blokowisko to duet Maciej Jurga (gitara, wokal) i Cezary Zieliński (instrumenty klawiszowe, elektronika). Brzmienie zespołu wywodzi się z post-punkowych ruchów lat osiemdziesiątych, a w ich muzyce można znaleźć elementy takich gatunków jak cold wave, synth pop, muzyka industrialna czy neofolk. We wrześniu 2018 roku wydali debiutancką EP-kę.

Będzie to 108. edycja niezależnego cyklu koncertowego Cykl Tego Słucham.


Dog Dimension | Blokowisko

piątek 24 maja, godz. 20.00

Klub Storrady (Domek Grabarza) ul. Storrady 2, Szczecin

bilety: 20pln

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję