inne

DLA DZIECI: Nadęte warsztaty: 09:00, 10:30, 12:00

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 29.06.2019
O której godzinie?
09:00
Za ile?
dziecko 5 zł / opiekun 10 zł; bilety dostępne na www.bilety.fm
Opis wydarzenia
NADęTE WaRSZtATy - to cykliczne zajęcia dla dzieci przy muzyce granej na żywo przez Orkiestrę Dętą „Olimpia".

 

g. 09:00 (0-2 lat)

g. 10:30 (2-4 lat)

g. 12:00 (4-6 lat)

Celem warsztatów jest nauka rozpoznawania i rozróżniania emocji poprzez muzykę, którą dzieci będą tworzyć (razem z orkiestrą), słuchać jej i tańczyć w jej rytm. Na zajęciach dzieci będą poznawać instrumenty, płynącą z nich muzykę, będą uczyć się rytmów i dźwięków. Każde kolejne warsztaty podejmować będą temat innej emocji.

Poza emocjami na warsztatach dzieci będą miały szanse poznać instrumenty, muzykę dętą i muzyków.

Animacje poprowadzi Martyna Rau, muzykoterapeuta, pedagog, trener rozwoju poznawczego i emocjonalnego dzieci i młodzieży. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalności muzykoterapia. Ze Szczecinem związała się prywatnie i zawodowo - współpracuje z Domem Kultury „13 Muz”, integracyjnymi placówkami edukacyjnymi, Filharmonią im. Mieczysława Karłowicza.

Udział dziecka w warsztatach możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna. Liczba miejsc ograniczona. Zajęcia odbywają się bez butów (dzieci i dorośli). Czas trwania zajęć 45 min.

Bilety: dziecko 5 zł / opiekun 10 zł www.bilety.fm

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję