koncerty inne

DLA DZIECI: "małe TAŃCE ŚWIATA" - koncert muzyki klezmerskiej

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 30.06.2019
O której godzinie?
13:00
Za ile?
dziecko 10 zł / opiekun 10 zł / dostępne na www.bilety.fm
Opis wydarzenia
Koncert muzyki klezmerskiej wraz z animacjami dla dzieci od 3 lat.

 

Koncert zagra skład „Oddech Cadyka”, który gra taneczne aranżacje i tworzy muzykę taneczną inspirowaną motywami pochodzącymi z różnych stron świata, muzykę niezwykle ognistą, przejmującą, tradycyjną i współczesną pochodzącą od kultury żydowskiej po Bliski Wschód. Artyści reprezentujący inne szkoły i style muzyczne na jednej scenie połączą swoją energię podzielą się nią z publicznością i porwą najmłodszych uczestników do tańca, zabawy i wspólnego spędzenia czasu z rodzicami.

W koncercie udział wezmą:

Radosław Herdzik - klarnet,

Radosław Ignatiuk - gitara,

Christo Krzysztof Radew - bębny, djembe, darbuka.

Animacje poprowadzi Martyna Rau - muzykoterapeuta, pedagog, trener rozwoju poznawczego i emocjonalnego dzieci i młodzieży. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalności muzykoterapia. Ze Szczecinem związała się prywatnie i zawodowo – współpracuje z Domem Kultury “13 Muz”, integracyjnymi placówkami edukacyjnymi, Filharmonią im. Mieczysława Karłowicza.

Udział dziecka w koncercie możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna. Liczba miejsc ograniczona. Koncert odbywa się bez butów (dzieci i dorośli). Czas trwania zajęć 45 min.

Bilety: dziecko 10 zł / opiekun 10 zł / dostępne na www.bilety.fm

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję