spektakle i opery inne

DLA DZIECI: Improbajka

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 13.01.2019
O której godzinie?
10:00
Za ile?
20 zł dorośli, 10 zł dziecko
Opis wydarzenia
"Wszystko się może zdarzyć”! Zamek Książąt Pomorskich zaprasza najmłodszych widzów na kolejną Improbajkę.

"Wszystko się może zdarzyć - bajki improwizowane". Zapraszamy najmłodszych widzów do wspólnej zabawy. Aktorzy Impro z Krypty razem z dziećmi wyruszą do krainy fantazji, gdzie wszystko może się wydarzyć. Wspólnie odkryją bajki, które nigdy jeszcze nie zostały opowiedziane i już nigdy więcej się nie powtórzą.

Czas trwania spektaklu: 60 min

Spektakl teatralny dla dzieci od 4. do 8. roku życia.


Improbajka z udziałem aktorów Impro z Krypty

sala Kina Zamek (wejście A z dużego dziedzińca, I p.)

bilety: 20 zł dorośli, 10 zł dziecko


W związku z dużym zainteresowaniem zamkowymi spektaklami, zwłaszcza przedstawieniami dla najmłodszych widzów - Ślimakiem i Misiaczkiem, sugerujemy wcześniejszą rezerwację biletów. Kasa w skrzydle wschodnim (wejście A z dużego dziedzińca, I p.), tel. 91 434 83 65, czynna od wtorku do niedzieli w godzinach: 10.00 – 18.00. W poniedziałki kasa nieczynna. Dodatkowo kasa jest czynna do czasu rozpoczęcia spektakli teatralnych. Rezerwacje biletów: odbiór zarezerwowanych biletów musi nastąpić nie później niż 4 dni przed datą danego spektaklu.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję